Vyberte možnost Stránka

Začíná nejdepresivnější týden z celého roku 2015! Jak si zlepšit náladu?

Začíná nejdepresivnější týden z celého roku 2015! Jak si zlepšit náladu?
Rate this post
!AdSense – before contentPodle průzkumů patří třetí lednový týden k nejdepresivnějším z celého roku! Toto zjištění není příliš pozitivní, proto jsme vám připravili několik tipů, jak si náladu vylepšit!

Deprese a chmury na nás dopadnout tento týden, tedy třetí lednový, nejvíce. Důvodů je hned několik!

– nedostatek slunečního svitu

– povánoční nedostatek peněz

– pravděpodobné porušení všech předsevzetí

–  žádná událost, na níž se můžete těšit

Obsah článku

Jak si náladu zlepšit?

Každý má většinou své doporučení, jak se deprese zbavit. Může to být pohodička s čajem u oblíbeného filmu, nebo pochutnání si na dobrém jídle. Někdo také může své chmury zahnat přečtením zajímavého či vtipného příspěvku našeho webu.

Pokud však nemáte žádný vlastní osvědčený tip, jak se z negativního stavu dostat, pak vás jistě zaujmou následující řádky.

 

TOP 5 věcí, které vám vykouzlí úsměv na rtech

Šťastné potraviny

Avokádo, oříšky všeho druhu, chilli papričky… . Tyto přírodní zázraky jsou aktivátory šťastných látek v mozku.

Veselá móda

Oblékáte pouze tmavé barvy, Není divu, že vám není do smíchu! Skočte do obchoďáku a doplňte svůj šatník o nějaký zlevněný kousek pestrých barev. Nejen, že se vám zvedne nálada, ale také vylepšíte svůj styl oblékání o nový prvek a ještě k tomu vyniknete v šedém davu.

Trocha zpěvu, trocha tance

Because I’m happy … 🙂

Sportem k úsměvu

Protáhněte tělo při raním výšlapu na místní vrchol nebo si zaběhněte oblíbené kolečko parkem. Nezáleží, o jaký druh sportu půjde, hlavní je se hýbat.

“Ahoj, máš čas?“

Dejte řeč s přáteli. Sdílením se deprese ztrácí.

Máte nějaké další tipy? Podělte se o ně na našem fb!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.