Vyberte možnost Stránka

Pracovní oděv výrazně ovlivňuje váš výkon v práci

Pracovní oděv výrazně ovlivňuje váš výkon v práci
Rate this post
!AdSense – before contentJe vám při práci horko, zima nebo trpíte celkovým nepohodlím? Správně zvolené pracovní oblečení má výrazný vliv na pracovní výkon! Zjistěte, zda máte správné!

Pracujete v chladu nebo teple? Venku či uvnitř? V suchu nebo vlhku? Typ pracovního prostředí by měl být hlavním parametrem výběru pracovního oblečení. Váš oděv by vás měl chránit před úrazem, nepohodlím i ušpiněním. Pokud se ve svých monterkách či pracovní bundě budete cítit dobře, vaší pozornost nebude nic rozptylovat a váš pracovní výkon bude vyšší.

Obsah článku

Pracovní oděv by měl především dobře padnout!

Nepadnoucí střih, špatná velikost, kousavý materiál, to jsou věci, které nelze ignorovat. V případě, že jste zaměstnaní, pak máte ze zákona právo na optimální pracovní oděv. V případě, že vám cokoliv nevyhovuje žádejte výměnu nebo prostředky na koupi jiného střihu, velikosti apod. Pracujete-li sám na sebe, je výběr i koupě na vás.

Oděv do práce musí padnout velikostně i střihem, jedině tak se jedná o účinnou ochranu před nečistotami i nebezpečím úrazu. 

 

Čemu věnovat pozornost?

Správná velikost

Volba velikosti by měla vycházet z vašich rozměrů. Nutno podotknout, že monterkové kalhoty, pracovní bunda ani “obyčejné“ triko by neměly být příliš těsné, volné, dlouhé ani krátké. Jakákoliv maličkost rozptyluje a tím tak snižuje pracovní výkon a zároveň způsobuje nepozornost, která může končit úrazem.

Pracovní prostředí

Pracovní oděvy se rozdělují do různých kategorií, jenž odpovídají pracovnímu prostředí. Jiné oblečení je třeba do chladného skladu a jiné na venkovní práci, kde je třeba se vyrovnat s klimatickými změnami.

Ochranné vlastnosti

Sledujte kvalitu materiálů a určení využití. Oblečení do práce může být vyteplené, voděodolné, prodyšné, vlhkost sající apod. Existují také činnosti, při kterých se pracuje s chemikáliemi či ve zdraví nebezpečném prostředí, v takových případech musí oděv (ochranné kombinézy, overaly, zástěry atd.) splňovat bezpečnostní normy.

Různé profese vyžadují různé oblečení i pracovní obuv

Dobrý nákup

Společnost VEXPA s.r.o. dodává pracovní oděvy pro veškerá odvětví (pracovní oděvy pro stavbaře, svářeče, chemiky, energetiky až po gastronomii a zdravotnictví). V její nabídce najdete také obuv a nejrůznější ochranné pomůcky potřebné k vykonávání vaší práce. 

Tím ovšem služby firmy VEXPA nekončí! Využít lze také zakázkové šití pracovních oděvů a textilních doplňků! Na vybrané oblečení lze také vyšít nebo vytisknout logo vaší značky. Na potisk textilu a veškeré služby je možno poskytnout náhradní plnění.

Celou nabídku najdete na stránce shop.vexpa.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.