Vyberte možnost Stránka

Vy si ještě půjčujete za úroky? Dejte valem finančním „dinosaurům“!

Vy si ještě půjčujete za úroky? Dejte valem finančním „dinosaurům“!
Rate this post
!AdSense – before contentDnes už si můžete půjčit za férových podmínek i s nulovým úrokem. Získat můžete až 8 000 Kč na dobu až 30 dnů. Dejte sbohem drahým kreditním kartám, kontokorentním úvěrům či půjčkám s úroky v řádu tisíců procent!

Jak na to? Stačí, když požádáte o Vaši první půjčku u společnosti Zaplo Finance. Bez úroku (vrátíte pouze tolik, kolik si půjčíte, ani o korunu navíc) můžete získat již zmíněných až 8 000 Kč se splatností až 30 dnů. Formulář žádosti o první půjčku zdarma najdete přímo na webu Zaplo Finance.

Celý proces žádosti Vám nezabere více jak 5 minut s tím, že vyrozumění o schválení či neschválení půjčky Vám přijde SMS zprávou po pár minutách od odeslání žádosti o půjčku. Peníze jako takové Vám pak společnost Zaplo Finance pošle na běžný účet, tj. žádná „otrava“ se složenkami či docházením k obchodním zástupcům.

 

Půjčku od Zaplo Finance chválí i odborníci

Kvalitu půjčky od Zaplo Finance nedávno potvrdili i nezávislí analytici v testu, který byl publikován na webu www.idnes.cz (konkrétně této stránce). V rámci tohoto testu analytici zkoumali například:

  • použití rozhodčí doložky (jako způsob, jak dostat klienta „do kouta“, kdy byly kladně oceněny společnosti, které tento nástroj nepoužívají)
  • místo řešení sporů (v jednom případě byla místem řešení sporů Velká Británie, což je pro českého zákazníka velká komplikace)
  • předávání pohledávek 3. stranám (plusové body mají ty společnosti, které pohledávky 3. stranám nepředávají do 1 měsíce)
  • členství v registrech SOLUS, NRKI
  • možnost prodlužování splátky
  • sankční podmínky spojené s porušením smlouvy ze strany klienta

 

Skvělé umístění v testu a nejlevnější půjčka na „bedně“

Společnost Zaplo Finance se v tomto testu umístila na 2. – 3. místě s tím, že jako jediná společnost na „bedně“ poskytuje 1. půjčku zdarma a na rozdíl od vítěze půjčuje i částku vyšší jak 5 000 Kč (novým i stávajícím klientům).

 

Příště se s žádostí o finanční výpomoc obraťte na Zaplo Finance

Jakmile se tedy dostanete do situace, kdy budete potřebovat krátkodobě finančně vypomoci, nesahejte po kreditních kartách, kontokorentních úvěrech či drahých nebankovních půjčkách. Namísto toho požádejte o Vaši první půjčku zdarma u společnosti Zaplo Finance. V porovnání s klasickými nebankovními půjčkami můžete ušetřit stovky až tisíce korun.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.