Vyberte možnost Stránka

Víno Medvědí krev stimuluje v ženách chtíč!

Víno Medvědí krev stimuluje v ženách chtíč!
Rate this post

Když se zamyslíte, možná zjistíte, že vaše intimní chvilky byly vždy spojeny nejen s krásnými ženami, ale také s kvalitním alkoholem. Alkoholické pití a především pak víno je častou předehrou pro romantický večer i živočišný sex.

Víno je známé pro své afrodiziakální účinky již celá staletí. Jeho působením se stává sexuální chvíle intenzivnější, lepší a pikantnější. Dobré víno maže hranice a napomáhá k úplnému otevření se sexuálním fantaziím a touhám.

Kdy je víno afrodiziakum a kdy už je ho moc? Zjistěte, jaké má Medvědí krev účinky na ženy a jejich chuť k sexu!

 

Vinný mok rozvazuje jazyk a probouzí sexuální touhy

Lidé víno s oblibou pijí vždy, když se chtějí uvolnit a užít si hezkých chvil ve dvou. Díky lahodnému moku se každému a zejména ženám tak trochu rozváže jazyk a probudí se v nich touha líbat se, mazlit a milovat. Vášeň probuzená vínem není nic neobvyklého.

Vědci účinky vína jako afrodiziaka zkoumali a zjistili, že pokud se hladina alkoholu v krvi pohybuje pod jednou promile, vzniká v těle chuť na sex a něžnosti. Je to dáno dvěma látkami, serotoninem způsobujícím dobrou náladu a estrogenem, což je ženský pohlavní hormon, který stimuluje chtíč.

Správné množství je klíčem k dokonalému sexu

Alkohol v rozumné míře uvolňuje, odbourává napětí a nervozitu z prvního sblížení, proto si také lze sex mnohem více užít v případě lehkého posilnění se. Pokud se to však s množstvím přežene, může přijít únava, nevolnost nebo stavy úzkosti.

Pít s rozumem se vyplácí i z pohledu lepší výkonnosti a erekce.

Jaké víno pro společný večer zvolit?

Čeká vás první rande nebo společný večer? Přemýšlíte, čím svou partnerku pohostíte? Víno je ideální volbou především díky nižšímu obsahu cukru, vhodnější je pak to červené, které je sladší a krásně voní i chutná. Bulharské známkové víno Medvědí krev patří je cenově dostupným a zároveň kvalitním vínem. Jeho účinky oceníte nejen v posteli, výborně se hodí i na vaření a míchání koktejlů.

vino

Článek byl sepsán ve spolupráci s internetovým prodejcem medvedi-krev.cz

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!