Vyberte možnost Stránka

Se založením společnosti se nemusíte trápit. Stačí si pořídit ready-made firmu

Se založením společnosti se nemusíte trápit. Stačí si pořídit ready-made firmu
Rate this post

Mnozí lidé v tuzemsku se domnívají, že založit si vlastní firmu je během na dlouhou trať. Pro leckteré podnikavé osoby může být dosti odrazující, pokud slyší o povinnosti vyběhat fronty na mnoha úřadech. Sehnání různých povolení a razítek zabere také spoustu času. Přitom lze zvolit daleko příjemnější řešení.

Pakliže se chystáte vrhnout na podnikání a nechcete se zbytečně stresovat složitým zakládáním společnosti, existuje pro vás velmi jednoduchý způsob – můžete si koupit firmu. Stačí se poohlédnout, zda-li někdo nenabízí prodej ready-made firmy.

Co jsou ready-made firmy?

Ready-made společnosti jsou již založené firmy, které jsou ale přímo určeny k prodeji zájemcům. Je u nich už splacený základní kapitál, mají splněné i další zákonné podmínky. V momentě, kdy si některou z ready-made firem pořídíte, stačí jen provést změnu majitele a několik drobností, a to vše za nízkou cenu, řádově jde o jednotky tisíc korun. Zatímco běžný způsob založení společnosti může trvat i několik týdnů, zde je vše připraveno během pár dní. Podnikat jménem firmy lze prakticky okamžitě poté, co se rozhodnete, vstoupit do světa byznysu.

Firmy bez historie a závazků nejsou rizikem

U ready-made firem, které nabízí kupříkladu společnost Jake&James, máte výhodu získání podniku bez jakékoliv negativní historie. U koupě již zavedené firmy někdy totiž riskujete. Předchozí majitel mohl zatajit nějaké nesrovnalosti a dluhy, jež pak mohou věřitelé vyžadovat po vás jako nástupcích. U ready-made společností s ověřenou nulovou historií a bez závazků takovéto riziko nehrozí.

Firma na prodej je k mání v počtu desítek, ba dokonce stovek. Máte tedy široké možnosti výběru. K ready-made firmě je často navíc vhodné zajistit si virtuální sídlo. Jde o praktickou věc kupříkladu v okamžiku, kdy nechcete mít sídlo společnosti zapsané na adrese vašeho bydliště, případně nehodláte mít vlastní kanceláře či třeba sklady, neboť je k provozu firmy vůbec nepotřebujete. I tyto služby lze za skvělé ceny jednoduše zařídit u Jake&James.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.