Vyberte možnost Stránka

Pracovní oděvy – Pracujte dobře, pracujte v novém!

Pracovní oděvy – Pracujte dobře, pracujte v novém!
Rate this post
!AdSense – before contentPokud pracujete manuálně, jistě víte, že je k tomu potřeba náležitý druh oděvu. Neslouží pouze jako pohodlné oblečení pro práci, ale také jako ochrana před možným pracovním úrazem. Nejčastěji používaný druh pracovního oděvu jsou jistě známé montérky, které můžete využít pro práci v dílně, na zahradě, i v garáži.

Montérky ale nejsou zdaleka jediným druhem pracovního oděvu. Pro určité činnosti a profese jsou k dostání pracovní oděvy s různou úpravou, pro tu největší možnou ochranu. Může jít například o antistatickou úpravu, nehořlavost, či kyselinovzdornost. U nás máte možnost si vybrat ze široké nabídky pracovních oděvů pro každou profesi.

Můžeme Vám nabídnout:

 • Reflexní oděvy
 • Montérkové kalhoty a kraťasy
 • Pracovní rukavice
 • Montérkové blůzy, soupravy, kombinézy a kolekce
 • Oděvy gastronomické
 • Nepromokavé
 • Bílé a zdravotnické
 • Jednorázové
 • Zástěry
 • Funkční prádlo
 • Pokrývky hlavy
 • Trička, vesty, bundy, kalhoty, mikiny

 

Ochrana i pohodlí při každé práci

Přinášíme Vám opravdu širokou nabídku pracovních oděvů, které se hodí pro práci vevnitř i venku. Velmi oblíbeným a prodávaným druhem takových oděvů jsou oděvy s reflexními prvky, které zajišťují perfektní viditelnost i za tmy. Pokud máte profesi, která vyžaduje pobyt venku po celý rok a za každého počasí, jistě uvítáte naši nabídku kvalitního termoprádlo a termobox, které Vás udrží v suchu a v teple za každé situace.

Funkční prádlo má však skvělé využití i v létě, neboť odvádí pot pryč od těla.

Pokud při práci chcete dbát nejen na své pohodlí, ale také na své bezpečí, je nezbytnost mít náležitý pracovní oděv, který Vás ochrání před možnými nebezpečími, které na Vás v práci mohou čekat. Vybírejte pracovní oděvy, které jsou opravdu vysoké kvality a za skvělé ceny.

Rádi se staneme Vašimi pravidelnými dodavateli pracovních oděvů a ochranných pomůcek.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.