Vyberte možnost Stránka

Vyrážíte za hranice ČR? Jednu věc musíte mít všichni!

Vyrážíte za hranice ČR? Jednu věc musíte mít všichni!
Rate this post
!AdSense – before contentAť už na pánskou jízdu a „bez bab“ nebo s rodinkou na pohodovou dovolenou, jednu věc musíte mít pokaždé, když překročíte hranice České republiky. Je to řádné cestovní pojištění, které vás bude krýt v řadě velmi nepříjemných situací, které se mohou stát i vám. Čemu se při výběru věnovat a kde sjednáte pojištění opravdu výhodně a rychle?

Cestovní pojištění je vaše jistota, když…

Pokud si myslíte, že cestovní pojištění není třeba zřizovat, nejdříve si přečtěte tento článek. Jasně popisuje, jak se pojištění vyplácí mít! Cestovní pojištění je tu z toho důvodu, aby vás krylo zejména v případě, kdy v zahraničí budete potřebovat lékařské ošetření. Náklady na něj se mohou vyšplhat i do milionů korun. Pokud byste pojištění na cesty neměli, mohlo by se stát, že takový dluh budete splácet třeba celý život, a to jistě nechcete.

muzskystyl.cz_online_ergo_cz_01

Kromě běžných léčebných výloh se pojištění vztahuje také na ošetření u zubního lékaře. Dejte si pozor, zda je v něm zahrnuto i pojištění proti úrazu. Jestliže budete na dovolené sportovat, je obvykle nutné se připojistit. Některé pojistky mají v základu i pojištění proti ztrátě, zničení či poškození zavazadel. Pokud ne, zvažte, zda se připojistit či nikoliv. Je určitě vhodné si sjednat i pojištění odpovědnosti. To se vyplatí v případě, kdy někomu cizímu způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku.

muzskystyl.cz_online_ergo_cz_02

Jak poznat to výhodné?

Zaměřte se na výši léčebných výloh. Vyšší suma je vždy výhodnější. Obvykle se cena pojištění na den pohybuje od 10 Kč do 30 Kč pro pobyt v rámci Evropy, pro ostatní destinace je pojištění vždy o něco dražší. Abyste ušetřili, sjednejte si cestovní pojištění online. Pojišťovny nabízí při této formě bonusy a slevy. Navíc ušetříte čas, pojištění sjednáte během několika minut, a to třeba i jeden den před plánovaným odjezdem.

Nevíte, jak pojištění správně nastavit? Přečtete si ještě časté dotazy k cestovnímu pojištění.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.