Vyberte možnost Stránka

Moto šílenci na zadních a motivační video? Jde to k sobě?

Moto šílenci na zadních a motivační video? Jde to k sobě?
Rate this post
!AdSense – before contentNikdy vás nenapadlo spojení šíleného andrenalinu a motivačního videa? Zdánlivě nespojitelné bylo spojeno. Nenechte si to ujít!

Dálnice, plný provoz a mezi tím dvě nadupané motorky BMX S 1000 RR.

Řeč je o začátku motivačního videa ΛDRENΛLINE, které v sobě nese poselství – Žít svůj život naplno.
Dnešní přetechnizovaná doba vnitřnímu štěstí příliš nepřeje. Mnozí jen tak přežívají ze dne na den a snaží se nevyčnívat. Hezky v řadě mezi ostatními zapomenout na své vlastní sny a cíle. Jsou však ještě tací, kteří si za svým jdou.

Protože, stejně tak, jak to zazní ve videu, člověk na konci života nelituje věcí, které udělal, ale věcí, které neudělal.

Nejspíš vám přijde, že motorkáři ve videu jsou šílenci, kteří hazardují se životem. Možná ano, ale přes to riziko mohou říct, že svůj život žijí. Žijte ho  taky!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.