Vyberte možnost Stránka

Bez kterých hraček se muži neobejdou?

Bez kterých hraček se muži neobejdou?
Rate this post
!AdSense – before contentMuži jsou tak trochu “hračičky“, a tak se není čemu divit, že mnohé hračky berou svým dětem a zvláště pak synům! Zjistěte, bez čeho se dospělý muž neobejde!

Na rozdíl od žen si muži i v dospělosti pořád rádi hrají.

Obsah článku

Proč tomu tak je?

1. Hlavním důvodem může být útěk z reality, kde jsou starosti a povinnosti. Ženy zvládají “realitu“ o něco lépe, a nejspíš proto tolik nepotřebují žádné virtuální a vysněné světy her.

2. Další příčinou může být touha něco dokázat a řekněme si na rovinu, že úspěchu ve hře je snazší dosáhnout.

3. Kromě toho hry s hračkami pomáhají mužům ventilovat své pocity.

 

Hračky, kterým muži neodolají!

Obecně jsou za nejoblíbenější hračku mužů považovány vláčky, ale pravda je někde jinde! Kromě pc her jsou největší herní závislostí dospělých mužů rc modely letadel, vrtulníků, aut, lodí, kvadrakoptér atd. Možná za to může neskutečně široký výběr a stálý pokrok v technické vybavenosti.

Pravdou však je, že každý druhý muž má doma nějaký ten rc vrtulník nebo letadlo. Někteří muži této zábavě podlehnou ještě před dětmi, jiní rc modelům přijdou na chuť až díky jejich potomkům, kteří hračky na dálkové ovládaní chtějí mít.

rc-model-1

RC vrtulník z e-shopu RCkane.cz

RC modely jsou potěšením pro velké i malé kluky

Výběr tohoto segmentu je skutečně bohatý! Lze si koupit rc model snad každého dopravního prostředku, ovšem mezi nejoblíbenější patří právě vrtulník a v poslední době je oblíbenou také kvadrakoptéra, což je v podstatě mutace klasických vrtulníků, která má stabilnější konstrukci, 4 rotory a je vhodná zejména pro letce začátečníky.

rc-model-2

Kvadrakoptéra zajistí hodiny a hodiny zábavy pro malé i velké!

Důležitá je kvalita i možnost dokoupení náhradních dílů

Abyste byli s vybraným rc modelem 100% spokojeni, je třeba věnovat pozornost zejména kvalitě. Tu ovšem nelze hledat v supermarketech a nabízených rc modelech, které jsou většinou dovozem z Číny. Má-li mít rc auto nebo vrtulník dlouhou životnost, je důležité, aby byly zakoupeny od prověřeného výrobce, který dává jistotu záruky a navíc ještě možnost dokoupení náhradních dílů v případě potřeby.

Patříte mezi muže “hračičky“? Pak neváhejte omrknout nabídku obchodu RCkane.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.