Vyberte možnost Stránka

Bulharsko láká na levné pobyty

Bulharsko láká na levné pobyty
Rate this post
!AdSense – before contentBlíží se hlavní sezóna dovolených a tak se všechny různé destinace předhánějí v atraktivnějších nabídkách. Výjimkou není ani Bulharsko, které láká na známá letoviska i opuštěná romantická zákoutí. Pokud přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou, pak si nenechte ujít tento článek plný zajímavých tipů.

Bulharsko je v poslední době velice oblíbenou destinací nejen českých turistů. Hojně navštěvovaná přímořská letoviska navštíví přes hlavní sezónu tisíce návštěvníků ze západní Evropy, kteří si hojně užívají místní kulturu, příjemné počasí i přírodní krásy.

Bulharsko je známé především oblastmi v blízkosti moře. Kde lze najít opuštěná místa, ale i velké pláže, v jejichž blízkosti lze najít luxusní hotely, ale i romantické penziony. Mezi jedno z nejoblíbenějších letovisek Bulharska patří především Primorsko, které si svou oblibu získalo hned z několika důvodů. Primorsko patří mezi nejnavštěvovanější a také nejhezčí části země ležící na Balkánském poloostrově. Čeští turisté si zde přijdou jako doma, na čemž může mít zásluhu i všude znějící čeština, kterou lze vidět i klasickém jídelním lístku.

Rodiny z dětmi i parta přátel najde v Bulharsku příjemnou formu odpočinku a relaxace. Bulharsko je také oblíbené pro své kulturní bohatství. Bulharsko je totiž čtvrtou nejbohatší zemí, co do počtu kulturních památek zařazených do seznamu světového dědictví UNESCO.

 

Bulharské hotely

Pokud stále ještě váháte, zda je Bulharsko to pravé místo určené k vašim letním radovánkám, pak se nechte přesvědčit nabídkou luxusních a zároveň cenově dostupných hotelů. Okouzlit by vás mohl například Grand Hotel Primorsko, který se nachází 50 metrů od moře a písčité pláže. Nachází se na klidném místě, kde si člověk lehce odpočine a zároveň leží v dostatečné blízkosti centra, kde si lze užít zábavu, dobré jídlo i pití. Grand Hotel Primorsko leží v blízkosti přírodního parku a aqua parku.

 

Dovolená v Bulharsku

Je varianta, která vás zcela jistě nezklame. Zajistěte si dovolenou letecky do Bulharska již nyní. Ušetříte si spousty nervů s vybíráním na poslední chvíli a také ušetříte. Kromě toho do Bulharska se lze dostat z téměř každého koutu naší republiky, stačí například zadat do internetového vyhledávače Bulharsko z Pardubic a zjistíte všechny potřebné informace o cestě.

Víte, kam pojedete letos na dovolenou?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.