Vyberte stránku

Vychutnejte si lahodnou kávu z kávovaru švýcarské kvality

Vychutnejte si lahodnou kávu z kávovaru švýcarské kvality
Vychutnejte si lahodnou kávu z kávovaru švýcarské kvality
5 (100%)
celkem 1 hodnocení

 

Pokud si potrpíte na výtečném kofeinovém moku, nechejte si záležet na výběru domácího kávovaru. Současný trh je poměrně rozmanitý a nabízí sofistikované espresso kávovary, které vám uvaří kávu stejně lahodnou, jako by byla od baristy. Švýcarská inovativní značka JURA se zabývá výrobou domácích a profesionálních kávovarů, jež naplní očekávání i náročné klientely. Kávovar JURA vás uspokojí po všech stránkách.

Přestože má káva poměrně silné historické kořeny, nikdy se nepila tak hojně, jako je tomu dnes. Dopřát si v pohodlí svého domova šálek silného espressa nemusí být pouze sen. Proměňte ho v realitu. Stačí si vybrat jeden z následujících kávovarů značky JURA, které šlapou jako švýcarské hodinky.

Trendový model JURA E8

Úspěšným plně automatickým kávovarem je JURA E8. Stane se zároveň designovým prvkem vaší kuchyně, neboť výrobce si nechal záležet také na vzhledu. Přístroj disponuje funkcí OneTouch cappuccino, skrze kterou je možné připravit latte macchiato, cappuccino a flat white. Samozřejmostí je také impulsní extrakční proces sloužící k optimalizaci doby extrakce, aby bylo zachováno výrazné aroma.

Ovládání je intuitivní, přičemž kávovar má k dispozici barevný displej, přes nějž nastavíte všechno, co k výrobě teplých nápojů potřebujete. V neposlední řadě vás potěší, že kávovar připraví až dvě espressa či ristretta zároveň, protože je vybaven dvojitou výpustí. V nabídce společnosti je ještě barevné provedení JURA E8 Dark Inox.

Inovativní kávovar JURA WE6

Za zmínku stojí také profesionální kávovar JURA WE6 s pokročilým ovládáním. Stejně jako předchozí model, tak i tento se ovládá přes barevný displej, jenž je v českém jazyce. Přístroj má chytrý SMART filtr, pulsní propaření, velké nádobky na vodu, odpad i kávu.

Pokud se podíváte do pestrého produktového portfolia švýcarské značky JURA, rozhodně si vyberete kávovar, jenž vám bude každé ráno vařit výtečnou kávu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!