Vyberte možnost Stránka

Lady Gaga – zvracející šílenství na koncertě!

Lady Gaga – zvracející šílenství na koncertě!
Rate this post
!AdSense – before contentNeskutečně nechutné představení za sebou mají fanoušci Lady Gaga. Podívejte se na show plnou zvracejícího zeleného a černého hnusu!

Lady Gaga předvedla na SXSW koncertu předvedla nechutnou show plnou zvrat. Zprvu nadšení fanoušci si mohli prohlédnout, jak na zpívající Gaga začne její “tanečnice“ zvracet zelený a poté černý sliz.

Obsah článku

Těžko uvěřit!

Podívejte se na zachycení odpuzujícího představení! Jde tohle považovat za umění?

gaga-1

 

Odporná show začala asi takhle:

Žena (umělkyně Millie Brown ) přišla na pódium s lahví plnou zelené tekutiny. Celou jí vypila a pak začala vypitý zelený obsah na zpívající Gagu zvracet.

gaga-2
gaga-6
gaga-7

Všechno pěkně ven…

gaga-8

 

Poté se obě přesunuli na elektronického býka a začali s nechutnou show nanovo! Tentokrát v černém podání!

gaga-9

gaga-10

gaga-12 gaga-13 gaga-14

gaga-15

gaga-16

 

Nemáte dost? Podívejte se na kompletní video!

http://youtu.be/K5ZnHssq4Fs

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.