Vyberte možnost Stránka

Zateplujte. Rozhodně se to vyplatí

Zateplujte. Rozhodně se to vyplatí
Rate this post
!AdSense – before contentBydlíte ve starším domě a každé vyúčtování se divíte, kolik jste vlastně zaplatili za vytápění? Je to tím, že izolační vlastnosti objektu nejsou nijak dobré a teplo zkrátka uniká do prostoru. A jak hodně, to si můžete sami zjistit.

Pomůže vám k tomu termovize z armory.sk. Díky tomu se stačí touto specielní kamerou podívat na váš objekt a jednoduše uvidíte, kudy teplo uniká. Daná termovize totiž pracuje na principu porovnávání rozdílů teplot a ty následně vykreslí do konkrétního obrazu. Všechny teplé předměty uvidíte jako bílou barvu, ty chladné jako barvu tmavou. Jednoduché a jasné.

Proč se vyplatí zateplovat?

Jak už jsme nastínili výše, je hlavním důvodem primárně to, abyste ušetřili. A to za vytápění. Takové úspory mohou činit i tisíce korun ročně. Díky tomu bude investice zaplacena během pár let. A poté už budete skutečně pouze šetřit. Jsou ale i další pozitiva, jako:

– zlepšení stavu budovy
– zvýšení tržní hodnoty budovy
– prodloužení životnosti budovy
– zlepšení komfortu bydlení

Samozřejmě to vše může být splněno jenom pod podmínkou, že se svěříte do rukou skutečným profesionálům, kteří vědí, co dělají. Pokud si nejste jisti, zateplování domu zabezpečí PS STAVBY. S touto firmou rozhodně nešlápnete vedle.

Stačí sdělit své požadavky a následně vám budou předloženy možnosti spojené s návrhem realizací a postupů, které budou pro vaši nemovitost nejlepší.

Jak zateplování financovat?

Právě finance bývají to hlavní, co nás může brzdit a limitovat. Dnes však je řada možností, kde je vzít. Může to být kromě našich úspor třeba stavební spoření, stejně jako se může jednat o úvěrové produkty a hypotéky. Pokud jste soukromá osoba, je nejlepší vyrazit do banky.

Pokud je však zateplení plánováno na družstevní nemovitosti, lze využít úvěr ze ŠFRB. Ten se tak stává ideální volbou, pokud je v plánu zateplovat právě nemovitost, která je ve vlastnictví družstva, nebo ve vlastnictví společenství vlastníků.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.