Vyberte možnost Stránka

Kombinace, která vás učaruje! Dřevo a kov dá vašemu domovu styl!

Kombinace, která vás učaruje! Dřevo a kov dá vašemu domovu styl!
Rate this post
!AdSense – before contentGenialita, originalita, kreativita a moderní styl, to vše učaruje každého, kdo si prohlédne nábytek ze dřeva a kovu!

Hilla Shamia je geniální umělkyně a designérka, která vytváří krásné stoly a lavičky a židle z jednoho kusu dřeva a hliníku. Unikátní metodou vznikají skutečně originální a stylové kusy nábytku!

Shamia vytváří nábytek pomocí roztaveného hliníku a vždy jednoho kusu dřeva (cypřiše nebo eukalyptu). Roztavený hliník vteče do každé spáry ve dřevě, čímž se tyto dva materiály spojí v jeden a vytvoří dokonalý stůl či židli.

Jak se vám tento nápad líbí?

Zdroj: hillashamia.com

drevo-1 drevo-2 drevo-3 drevo-4 drevo-5 drevo-6 drevo-7 drevo-8 drevo-9 drevo-10 drevo-11 drevo-12 drevo-13

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.