Vyberte možnost Stránka

Škoda Octavia RS – V čem je její kouzlo?

Škoda Octavia RS – V čem je její kouzlo?
Rate this post
!AdSense – before contentŠkoda Octavia RS patří mezi opravdové skvosty, které může mladoboleslavská automobilka v současnosti nabídnout.

K vlastnostem, které známe již od klasické Octavie, konstruktéři přidali také rychlost a více možností, které mají řidiči k dispozici. Octavia RS je nejrychlejším vozem, který jsme kdy v této sérii mohli vidět. Výkon motoru dosahuje 200 koní, díky čemuž není sebemenší problém překonat hranici 240 km/h.

 

Nová Octavia se pyšní moderním designem

Po designové stránce je automobil dosti zaoblený, což však v případě Octavie není žádnou novinkou. Tentokrát však designéři v tomto ohledu ještě pokročili a k hranatým mlhovkám přidali zakulacený přední nárazník a světlomety. Každopádně vizuálně se Škoda Octavia RS více než vydařila a po detailnějším prozkoumání je velmi pohledná.

Celkově moderní design z ní navíc dělá reprezentativní auto. I když nutno podotknout, že návrháři nové konstrukce si mohli odpustit mohutný zadek auta a menší křídlo, které k tomuto vozu příliš nesedí. Každopádně se nejedná o nic, co by přímo dralo očí a celkový vzhled vozidla nijak výrazně poškozen není.

 

Pohodlné složení sedaček

Oproti předchozím verzím bylo také zapracováno na sedačkách, které jsou na úplně jiné úrovni. Nabízejí dostatek prostoru v šířce a také jsou dostatečně pohodlné, takže tentokrát již nebudou delší cesty nutným zlem.

Může za to i polokožené čalounění, které je složeno převážně z kůže a perforované alcantary. Mezi to jsou zasazeny i jisté hrubé prvky, které však jsou jen na malé části sedadel a to v místech, na kterých se příliš nehýbete. Kůže je poté použita i jako vnitřní výplň dveří a najdeme jí i na volantu či řadící páce. Společně s kvalitní výbavou tak auto tvoří luxusní interiér, který bude vaší chloubou.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.