Vyberte možnost Stránka

Víte, jak si vytunit auto k nepoznání? Ukážeme vám to!

Víte, jak si vytunit auto k nepoznání? Ukážeme vám to!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete změnit svého čtyřkolového mazlíka k nepoznání? Ukážeme vám, jak na to!

V dnešní době jde z nudného vozu vykouzlit stylovou káru, na kterou sbalíte každou! Ať chcete lehký tuning nebo kompletní změnu, je důležité, aby byl výsledek skutečně stylový! A my vám ukážeme, jak toho dosáhnete!

 

Obsah článku

Co na svém autě tunit?

Nevíte, čím začít? Co nejdříve vytunit?

 

1. Polep automobilu

tuning-polepy-1 tuning-polepy-2

Vinylový polep auta dodá automobilu novou stylovou ‘’tvář’’, ale také ochrání lak auta před poškrábáním a jinými defekty způsobenými kamínky a štěrkem. Vinylové polepy aut jsou oblíbené především u majitelů nových automobilů. Vinylová vrstva může mít různý design (matný, lesklý, texturovaný atd.).

 

2. Barvení disků

tuning-barveni-1 tuning-barveni-2

Další možností, jak zfunkčnit a zároveň vytunit své auto je obarvení disků kol a brzdových třmenů. Barvení přitáhne pozornost a zároveň zamaskuje škrábance a dodá diskům větší odolnost vůči poškození vnějšími vlivy.

 

3. Tónování skla

tuning-tonovani-1 tuning-tonovani-2

Tmavé autosklo dodá vašemu automobilu na stylovějším vzhledu, ale také na komfortu řízení. Tónování auta chrání před oslepujícím světlem slunce i protijedoucího automobilu. Zároveň také zamezuje vyblednutí interiéru a dodává pasažérům větší soukromí před zraky okolí. Automobil je také chráněn před krádeží, tónované autosklo je těžší rozbít.

 

4. Tuning světel

tuning-svetla-1 tuning-svetla-2

Vytunit lze i světla automobilu. Pokud nejste spokojení s tvarem, světelností světel, lze využít tuning optiky, který opět zvýrazní celkový vzhled auta.

 

5. Čalounění

tuning-interier-1 tuning-interier-2

Tunit můžete také interiér vozu. Zaměřit se lze například na čalounění střechy, sedaček, palubní desky, volantu, bočních stěn apod.

 

6. Karbonové díly

tuning-karbon-1 tuning-karbon-2 tuning-karbon-3 tuning-karbon-4

Nechte si vyrobit karbonové díly a vyzdobte jimi interiér nebo exteriér vozidla a získejte ještě více atraktivní vzhled, který poutá pozornost.

 

Kompletní tuning automobilu u Artgarage.cz

Pokud chcete, aby vaše auto vyniklo mezi ostatními, je jeho styling nutností, která vás ale bude bavit!

tuneni-01
Klikni na Artgarage.cz a dej svému automobilu originální a stylový vzhled, který bude poutat pozornost nejen hezkých kočiček!

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.