Vyberte možnost Stránka

Ideální poloha a luxus – důvody, proč se ubytovat v Appia Hotel Residences Praha

Ideální poloha a luxus – důvody, proč se ubytovat v Appia Hotel Residences Praha
Rate this post
!AdSense – before contentDnes Vám řekneme, proč je to právě Appia Hotel Residences Praha, kde byste měli strávit svoji příští noc v Praze.

Tento pražský hotel se nachází uprostřed „magického trojúhelníku“ mezi Pražským hradem, Petřínem a Kampou. Na dosah ruky zde tak máte všechny historické památky centra Prahy na levém břehu Vltavy. Navíc, díky poloze na této straně řeky máte možnost pozorovat v noci nasvícené památky na druhém břehu, ať už se jedná o Rudolfinum, věže kostela Matky boží před Týnem či Mosteckou věž.

Appia-1

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

V této části Prahy 1 se také nachází, díky Chotkovým sadům, Petřínským sadům a Vojanovým sadům, výrazně větší množství zeleně, než v okolí Václavského a Staroměstského náměstí.

 

Appia Hotel Residences Praha

Samotný hotel se nachází ve Šporkově ulici, v klidném zákoutí, kousek od nemocnice Milosrdných sester sv. Karla. I přestože se nacházíte v samotném centru milionové metropole, nebudete zde nijak rušit. ¨

Do hotelu je to kousek z kterékoliv části Prahy díky faktu, že se pár minut jízdy tramvají od hotelu nachází stanice metra Malostranská. Snadno se sem tedy dostanete z hlavního vlakového nádraží i letiště.

Appia-2

Snídaňová restaurace v Appia Hotel Residences Praha

Hotel Appia Hotel Residences Praha disponuje 21 pokoji, jedná se tedy o spíše menší ubytovací zařízení. Velikost pokojů činí 32 – 120 metrů čtverečných, k dispozici jsou stylově zařízené pokoje Deluxe i apartmány.

Dvoulůžkové pokoje Deluxe svým návštěvníkům nabízí:

– postel velikosti king size či dvě oddělené postele

– satelitní LED TV

– telefon s přímou předvolbou

– trezor

– minibar s prémiovými produkty

– příslušenství pro přípravu kávy či čaje

– pracovní stůl a židle

– koupelnu se sprchou či vanou

– vysoušeč vlasů

– koupelnovou kosmetiku na přírodní bázi ECO BOUTIQUE

– župany

– hotelové přezůvky

– kosmetické zrcadlo

– osobní digitální váhu

– vyhřívaný koupelnový žebřík

– parkety

Appia-3

Terasa v Appia Hotel Residences Praha

Neváhejte tedy a rezervujte si ještě dnes svůj pokoj v tomto hotelu. Určitě nebudete litovat!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.