Vyberte možnost Stránka

Poznáváme New York, Sydney a Vancouver

Poznáváme New York, Sydney a Vancouver
Rate this post
!AdSense – before contentTyto hlavní metropole USA, Kanady a Austrálie jsou velice často navštěvované kvůli studiu, práci, ale i dovolené. Zjistěte, jak ušetřit na letenkách!

Spojené státy Americké i Austrálie jsou zeměmi, které každoročně navštíví mnoho a mnoho Čechů z nejrůznějších důvodů. Může to být práce, brigáda, studijní pobyt nebo prostě jen cesta za zkušenostmi, dovolená atd. Všechny tyto cesty jsou ovšem spojené jednou věcí, a to drahou leteckou dopravou.

Lety za oceán jsou drahé, alespoň tedy ve většině případů. Ale pokud si dáte tu práci a slevíte také ze svých nároků, můžete poměrně snadno na letenkách ušetřit. I když to zní nepravděpodobně, letenky do Sydney mohou být levné.

Pokud plánujete v brzké době návštěvu USA nebo Austrálie, pak se vám jistě budou hodit následující informace, jak na letenkách ušetřit.

Levnější letenky

Tak například cenu letenky do Vancouveru, třetího největšího města Kanady ovlivňuje hned několik věcí. Jedním z důvodu, proč je let tak drahý je jeho délka. Lety přes oceán jsou obecně drahé. Čím kratší dobu tedy let trvá, tím dražší letenka bude. Pokud nechvátáte pak, se vám jistě podaří ušetřit.

Levné letenky jsou levnější i kvůli prodloužení letu. Namísto klasického z bodu A do bodu B, vás čeká několik mezipřistání, čekání na další lety a přestupování do jiných letadel. Tím vším se doba přepravy prodlouží hned několikanásobně.

Pokud chcete na letence ušetřit, pak nemůžete čekat ani nijak velký komfort během letu. Žádný luxus první třídy! Obejít se budete muset například bez občerstvení, obsluhujících stevardek či stevardů a třeba i televize.

Speciální akce

Když budete mít velké štěstí, může být právě váš let spojený s akcí vypsanou danou leteckou společností. Během roku dávají malé i velké letecké společnosti možnost koupě akční letenky, díky které ušetříte dost peněz.

Letenky New YorkChcete je získat levně?

Pak si kupte rovnou i zpáteční let, tím získáte značné zlevnění!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.