Vyberte možnost Stránka

Letní dovolená ve Středomoří- Která místa rozhodně neminout!

Letní dovolená ve Středomoří- Která místa rozhodně neminout!
Rate this post
!AdSense – before contentPobřeží Středozemního moře má přes 40 tisíc kilometrů a zasahuje tak do 21 zemí. Víte, která místa stojí za návštěvu? My ano!

Středomoří aneb Dovolená ve Francii

 

Korsika – Písečné pláže, tyrkysové moře nejsou jediným lákadlem Korsiky. Turisti láká také nejtěžší horská stezka Evropy GR 20, jejíž zdolání trvá 15 dní. Korsika je mimo jiné i rájem pro horolezce, nachází se zde horské vrcholy s výškou přes 2 tis. metrů.

Cassis – Francouzké město Cassis nezklame žádného milovníka francouzského stylu. Nejdete ho v jižní oblasti Francie, u města Marseille. Cassis okouzlí především nádhernými útesy, romantickými zátokami a plážemi a také lahodným bílým vínem, které má značku kontroly původu.

 

Středomoří – Dovolená ve Španělsku

 

Tarifa – Město, které se nachází ve Španělsku, lze spatřit z pobřeží Afriky, které je odtud vzdálené necelých 13 kilometrů. Tarife je velkým lákadlem pro surfaře, díky stále vanoucímu větru jsou zde pro windsurfing a kitesurfing ideální podmínky. Kromě toho nabízí tato oblast také historii, bílé pláže a krásné přírodní prostředí, které dotváří přívětivost místních obyvatel.

Tossa de Mar – Malebné pláže, středověký hrad, historie starého města a klid od přelidněné metropole, jako je nedaleká Barcelona.

 

Středomoří aneb Dovolená v Itálii

 

Liparské ostrovy – Souostroví, které se nachází nedaleko Sicílie je známé pro svou výjimečnou krásu. Ostrovy jsou obklopené průzračnou vodou, zelení a krásnými plážemi. Místní kulturu lze poznat v historických městech, kde v úzkých spletitých uličkách najdete vyhlášené restaurace nabízející ty nejlepší středomořské speciality.

Portofino – Město na Italské riviéře získalo svou oblibu díky nejkrásnějšímu přístavu v oblasti Středozemního moře. Portofino láká na krásné prostředí, nádhernou architekturu a dokonalou polohu. Dříve malé rybářské město, dnes místo vhodné právě pro vaší dovolenou. Portofino je ukázkovým příkladem středomořského životního stylu.

Které místo zlákalo k prožití dovolené vás?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.