Vyberte možnost Stránka

Dovolená na hausbótu – Užijí si jí páry, rodiny i rybáři!

Dovolená na hausbótu – Užijí si jí páry, rodiny i rybáři!
Rate this post
!AdSense – before contentJak strávit letní dovolenou 2015? Odpovědí může být dovolená na vodě, respektive na hausbótu. Zjistěte, v čem tkví hlavní přednosti.

Milujete koupání, potápění, lodě, prostě vše, co je spojené s vodou? Pak vás jistě zaujme hausbót, který lze využít k zážitkům, ubytování i jako dopravní prostředek v jednom.

Příjemná dovolená na vodě bude bavit každého, vyrazte s partou přátel, partnerkou nebo svými dětmi. Uvidíte, že si tento způsob relaxace velice rychle oblíbíte.

Příjemná dovolená na vodě vás nadchne a vaší peněženku příliš nezatíží! 

 

Obsah článku

Dovolená na hausbótu

Snadné ovládání

Rádi byste toto dobrodružství zažili? Máte ale obavy, že řízení hausbótu pro vás bude příliš složité? Odložte strach stranou, tyto obytné lodě jsou uzpůsobeny snadnému ovládání, zvládnete to nejen vy, ale také vaše partnerka.

Maximální komfort

Na www.pujcithausbot.cz si můžete objednat hausbót přesně dle vašich potřeb. Vybrat si lze standart, comfort nebo premium, podle toho, kolik pohodlí na své cestě potřebujete. Díky maximální vybavenosti získáte potřebné zázemí a komfort pro sebe i svou rodinu či přátele.

hausbot-2

Teplá voda a sprcha je samozřejmostí!

Bezpečné dobrodružství

Obáváte se, že s hausbótem zůstanete trčet někde uprostřed rozlehlé vodní plochy? Díky pravidelnému servisování a přísné kontrole jsou lodě v perfektní kondici. O bezpečnosti cesty vás přesvědčí také schválení Státní Plavební Správou pro provoz v půjčovně.

Pro odpočinek a relaxaci

Za největší přednost obytné lodě se dá označit možnost ujet kamkoliv jen budete chtít. Daleko od hlučných turistických destinací, nebo naopak do jejího středu. Ať už ke svému “znovudobití“ potřebujete lidský ruch nebo naopak klid a pohodu, s hausbótem se vždy zařídíte podle svého.

Děti vás budou milovat

Máte-li již rodinu je třeba s dětmi na své dovolené počítat. Pokud si máte vy odpočinout a děti si své prázdniny užít, pak je pronájem hausbótu tím pravým ořechovým. Možnost koupání i skákání do vody, rybaření, pozorování zvířat a mnohé další zážitky, to vše dohromady bude báječné dobrodružství, které se s “vyvalením“ na pláži u moře nedá srovnat.

Koupání na Orlické přehradě wake-orlik

S lodí se dá zakotvit kdekoliv, třeba na jedné z pláží přehrady Orlík. Nebo si snad chcete užít soukromého koupání u jednoho z ramen nádrže?

Dovolená pro rybáře

Jste nadšeným rybářem? Domluvte společný rybářský výlet a chyťte nejlepší a největší úlovky svého dosavadního snažení. Dovolená s rybařením může probudit vášeň pro tento sport i u vašich dětí.

Pozor z hausbótu se nesmí rybařit!

Dny na lodi jako nejlepší dovolená

Společně strávený čas s přáteli nebo rodinou patří mezi nejhezčí zážitky. Užijte si tyto chvíle novým způsobem.

Dny strávené na lodi můžete strávit aktivním i pasivním odpočinkem. Mimo koupání, opalování, rybaření lze užívat adrenalinových sportů, podnikat pěší i cyklistické výlety po okolí nebo houbařit.

Plánujete dovolenou na Slapech, Orlíku? Informujte se o možnosti pronájmu obytné lodi na pujcithausbot.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.