Vyberte možnost Stránka

Potřebujete ubytovat celý sportovní tým? Skvělé místo je u Zruče nad Sázavou

Potřebujete ubytovat celý sportovní tým? Skvělé místo je u Zruče nad Sázavou
Rate this post

Aby sportovní týmy podávaly co nejlepší výsledky, ale také měli sportovci mezi sebou skvělé vztahy, mohli se odreagovat, načerpat síly, nebo zažít účelný a efektivní trénink rozdělený do několika dnů, je dobré znát místo, kde najdete vše, co potřebujete a očekáváte. Takovým místem je SPORTHOTEL KÁCOV. Navštěvují jej nejen sportovní týmy, ale také školy, firmy, jsou zde pořádány oslavy…

Kvalitní sportovní hotel v přírodě

Ať už hledáte ubytování pro sportovní kluby proto, že váš tým čeká dovolená, nebo je důvodů jiný, spolehnout se můžete na SPORTHOTEL KÁCOV. Nabízí vše, co potřebujete pro nejlepší zážitky, na něž budete rádi vzpomínat. I proto je zde možnost během celého roku možnost ubytovat se ve srubech, vytápěných chatkách i hotelu. Komplex obsahuje celkem 300 lůžek. Nejde jen o místo na přespání. Najdete zde všechny služby, které vašemu týmu pomohou k tomu, abyste v budoucnu došli k vítězství.

Mnoho aktivit, které můžete vyzkoušet

Ve sportovním hotelu najdete více než 30 různých sportovních aktivit, které uvítá každý tým. Jde např. o jízdu na kajku po řece Sázavě, discgolf, paintball nebo třeba lanový park, který je výborným sportovním zážitkem pro všechny. V hotelu můžete využít posilovnu, venku pak venkovní stan s tatami a vyhřívanou multifunkční sportovní halu. Tatami lze dokonce složit kdekoli si budete přát, trénovat nebo soutěžit můžete všude, kde budete chtít.

Zdravá strava i kvalitní ubytování

Výkon týmu závisí nejen na dovednostech, které má, ale i na zdravém stravování, výborné hydrataci, individuálním přístupu… Tohle vše ve sportovním hotelu vědí, a tak můžete počítat s tím, že vám připraví podmínky k vytvoření dokonalého programu pro celý tým, ať už se chystáte na turnaj, tréninkový kemp nebo teambuildingové soustředění.

Více informací najdete na sport-hotel.cz. Podívejte se na mnoho fotografií i kompletní informace. Jistě vás naláká a budete zde plně spokojeni.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.