Vyberte možnost Stránka

Moře volá, kapitáne!

Moře volá, kapitáne!
Rate this post
!AdSense – before contentKdo z nás by si nepřál stát se kapitánem na své vlastní lodi, brázdit oceány a bojovat s prohnanými piráty, nebo snad být jedním z nich? Realita je sice trochu jiná, ale kapitánem se stát můžete, v tom vám nic nebrání.

Je to jeden ze způsobů, jak strávit dovolenou trochu jinak a zároveň přinést do života svěží vítr. Opalování, válení se na pláži a šmejdění po turisticky lákavých obchůdcích je jedna věc, ale brázdit moře buď sám, s kamarády nebo s rodinu, to už je něco zcela jiného.

S lodí se můžete vydat téměř kamkoli a je jen a jen na vás, jaká dobrodružství a jaká místa na vás budou čekat. Myslím, že přítelkyně nebo manželka neodolá večerní projížďce při měsíčku, a naopak vaši přátelé si zase budou ještě hodně dlouho pamatovat přípitek nějakým tím dobrým nápojem na prosluněném moři.

Zkrátka dovolená na lodi vám otevírá zcela nové možnosti.

Jak na to?

Samozřejmě ne každý vlastní kapitánský průkaz, a tak je tu vždycky možnost si loď pronajmout i se zkušeným kapitánem. I když lodi nebudete udávat směr, můžete si celou cestu dopředu naplánovat. To vy rozhodnete, kam se bude plout a jak se bude celá plavba odvíjet. Vše je jen a jen na vás. V případě, že kapitánský průkaz vlastníte, je celá záležitost o něco lehčí.

pexels-photo-296282

Vy sami si budete určovat, kam se bude cíl vaší cesty ubírat.

Kapitánský průkaz

Už jsme se tu o něm několikrát zmínili, ale jak ho tedy vlastně získat? Není nic lehčího, než se obrátit na jednu ze spousty společností a tam vám poradí se vším potřebným. Je důležité si dopředu říci, jaký kapitánský kurz si zvolíte.

pexels-photo-137533

Chcete brázdit moře, plout po řekách nebo zvolíte kurzy jachtingu pro pokročilé? Možností je spousta. Pokud vám ještě vrtá hlavou cena, není se čeho obávat, ceny nejsou nijak převratné a za ty zážitky to jistě stojí.

pexels-photo-164201

Tak hurá na moře! Dovolená na jachtě už čeká!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.