Vyberte stránku

Nezapomenutelná dovolená v Čechách? Jedině v Šikladnu na Vysočině!

Nezapomenutelná dovolená v Čechách? Jedině v Šikladnu na Vysočině!
Hodnocení

Rádi byste s dětmi prožili nezapomenutelnou dovolenou, nebo třeba jen prodloužený víkend? Vydejte se s nimi do Šiklandu na Vysočině! Nejenom vaše ratolesti budou mít na co vzpomínat.

Dovolená s dětmi v ČR může být pěknou výzvou. Takoví malí caparti z ní totiž mohou učinit hotové peklo. Pokud pro ně nepřipravíte adekvátní program. A ten v Šiklandu připravili za vás.

Největší zábavní areál v Čechách

Šikland (na internetu hledejte pod odkazem dovolená na Vysočině) je vskutku jedinečným místem. Zábavním komplexem v pravém slova smyslu navíc zasazeném do malebné krajiny Vysočiny. Svou nabídkou služeb a zábavy se dokonce řadí mezi největší zábavní areály v Čechách.

Autentické westernové městečko

Komplex tvoří jedinečný Šiklův mlýn s autentickým westernovým městečkem, outdoorový areál a neméně autentický strašidelný zámek. K tomu v něm najdete 7 ubytovacích zařízení a 10 restaurací s báječnou kuchyní. Dokonalá dovolená v ČR je zde zkrátka zaručena.

Čeká na vás bohatý program

Nemyslete si, že ale po vstupu do areálu se po něm budete jen bezcílně potulovat. I dovolená v Česku musí mít grády. Program je v Šiklandu připraven naprosto pro všechny nezávisle na věku. Dětem se naskytne jedinečná příležitost zastřílet si z luku, projet se vláčkem, vydovádět se na skákacím hradu, nebo navštívit tamější zoopark s ovcemi, kozami, koni, bizony a skotským náhorním skotem. Čekají na ně ale i lama Sancho, mýval Pepa a dikobraz Diki. Spolu se zakrslými králíčky, pávy a spoustou drobného ptactva.

Nuda vás v Šiklandu rozhodně nečeká

Nudit se ale nebudou ani rodiče. Pánové si třeba v tamní střelnici mohou vyzkoušet, jakou mají mušku. A pokud se netrefí, náladu jim zcela jistě zlepší návštěva legendárního Baru u Hrobníka. A co dámy? Ty si mohou vyjet na koni, navštívit tamní půjčovnu kostýmů, nebo si užívat ve wellness centru hotelu Colorado Grand, ať již v sauně, vířivce nebo při relaxační masáži. V tomto hotelu se navíc můžete i ubytovat stejně jako v Kemp hotelu, srubových apartmánech, mobilních domech či chatkách. Tak neváhejte. Když letní dovolená v Česku, tak jedině v Šiklandu.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!