Vyberte možnost Stránka

Má chuť na camembert, šampaňské? Chce poznat tymiánem provoněnou Provence? Vezměte ji do Francie

Má chuť na camembert, šampaňské? Chce poznat tymiánem provoněnou Provence? Vezměte ji do Francie
Rate this post
!AdSense – before contentLéto v plném proudu, cestování a objevování nic nebrání. Vytáhněte paty z domu a pozvěte svou krásku do centra módy, skvělého jídla, pití i nezaměnitelné atmosféry. Bude nadšená a vy též!

Francie čeká jen na vás, čeká až objevíte její chutě a vůně. Čeká až se lépe seznámíte, až konečně najdete v sobě touhu poznat francouzský styl života, který opravdu není jen o líbaní s jazykem. 

Minulý rok byla vaše letní dovolená jen o polehávání na pláži? Není divu, že k hádkám mezi vámi nebylo daleko. Člověk z nudy hledá chyby na druhém…

Letos ale stejnou chybu dělat nemusíte, nahraďte nudné nicnedělání zábavným poznáním – věřte, že v nabitém programu si na nějaké hádky ani nevzpomenete.

Poznávací zájezdy jsou teď v kurzu

Dříve platilo, že poznávací dovolené byly spíše pro starší cestovatele, ale během posledních let dochází ke zvratu. Mladí lidé už totiž nechtějí pouze ležet na lehátku, cpát se jídlem a alkoholem v rámci all inclusive programu a fotit plážová selfíčka.

Aktuálně je více in poznávat nová místa, chutě a “dotknout“ se atmosféry daného místa. 

Proto nemějte obavy, že by vaše pozvání k ochutnání camembertu, lahodného šampáňa a poznání tymiánem provoněné Provence odmítla. Zájezd do Francie pro ni bude splněným snem, letním dobrodružstvím, v rámci něhož konečně a na vlastní oči uvidí mocné hrady, líbezné pláže i vysokohorské vyhlídky, jimiž je Francie vyhlášená.

francie-01

Pravé francouzské croissanty se nedají s těmi na našich pultech srovnat. A intenzivnějších chutí a vůní se dočkáte nejen u tohoto francouzského pečiva!

Na co čekat?

Volno v práci máte domluvené, přítelkyně už je natěšená a třikrát přebalená, opravdu ještě nad objednáním váháte? Poznávací zájezd Paříž vás vezme na nejzajímavější místa ve Francii. Poznáte Notre-Dame, antický Gardský akvadukt, Saint-Tropez, Cannes, dunu Pilat, romantické Vogézy i rozšafné Burgundsko a mnohé další…

Poznávací zájezdy do Paříže zajišťuje cestovní kancelář Redok. V rámci bohatého programu ochutnáte originální gastronomii, uvidíte všechny důležité pamětihodnosti a poznáte místní kulturu života. To vše ve spojení s plnohodnotným servisem a komfortním ubytováním.

Zájezd do Francie, ale také poznávací zájezdy do Říma a další nabídku najdete na redok.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.