Vyberte možnost Stránka

Nový trend – Šortková pánská košile už z kalhot nevyleze, ale je poněkud těsnější v rozkroku

Nový trend – Šortková pánská košile už z kalhot nevyleze, ale je poněkud těsnější v rozkroku
Rate this post
!AdSense – before contentPraktický trend nebo módní výstřelek? Sami si nejsme jistí, ale se 100% jistotou víme, že tato upgradovaná pánská košile stojí za vaší pozornost.

Otázka zní, zda se tato žhavá novinka dá v běžném životě nosit? Zda nejde jen o výstřelek módní přehlídky

Odpověď jsme hledali dlouho a stále nemůžeme s úplnou jistotou říct, zda se jedná o kousek oblečení vhodný na den, či noc, pro casual či formální outfity

Kreativní pánská košile značky Calchemise prý byla ušita se záměrem kompletně předělat klasické košile – ty jenž všichni s důvěrou nosíme do práce, na rande i nejrůznější jednání.

Opravdu bylo třeba dlouhou éru klasiky přerušit a nahradit ji tímto novým košilovým overalem? Posouzení je na vás…

Obsah článku

Našli jsme pár výhod, které stojí za zmínku

Ať už vypadá nová pánská košile jakkoliv nezvykle, při bližším pohledu zjistíte, že vlastně má několik výhod, pro které byste si tento módní výstřelek třeba i oblékli.

Zasmějte se

Pokud v sobě toto dosud neznámé oblečení mělo mít špetku kvalitního humoru, určitě se to návrhářům povedlo. S úsměvem na rtech totiž nebudete vědět, zda jde o pánské pyžamo, overal nebo šaty. Nehledě, že na některých fotkách, se nám zdá prodloužená pánská košile jaksi až moc upnutá v rozkroku.

panska-kosile-01

Na noc dobrý

V případě, že byste atypickou pánskou košili oblékli na noc, získali byste výhody hned dvou druhů pyžam – klasické noční košile na spaní a upnutých trenýrek.

panska-kosile-05

Nošení ve dne má také mnoho variant

Na své webu výrobci košili prezentují jako ideální pro nejrůznější aktivity. Lze prý nosit v rámci elegantního, klasického, originálního i ležérního stylu oblékání.

panska-kosile-09

Vážně, ani kombinace se sakem nechybí! Foto: calchemise.com

panska-kosile-03

Když budete chtít, nikdo nic nepozná. Foto: calchemise.com

panska-kosile-06

Umělci a bohémové se v tomto oblečení zajisté najdou. Foto: calchemise.com

panska-kosile-08

Na prostor v rozkroku se dle výrobců myslelo. Foto: calchemise.com

panske-kosile-09

Značka má na svém webu napsáno: „Nejsme jeden malý krok pro lidstvo, ale jeden velký skok pro lidstvo. Dnes jsou kalhoty a košile jedno a to samé.“ Foto: calchemise.com

Dokonce i na sport

panska-kosile-07

Když si chcete zajezdit na skatu, oblečte si jedině protáhlou pánskou košili a vyrazte. Nic pohodlnějšího v šatníku totiž určitě nemáte. Foto: calchemise.com

panska-kosile-001

Trochu jako záběr z nějaké šílené komedie. Foto: calchemise.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.