Vyberte možnost Stránka

Dovolená pro chlapy aneb Jak jsem se stal kapitánem na hausbótu

Dovolená pro chlapy aneb Jak jsem se stal kapitánem na hausbótu
Rate this post
!AdSense – before contentPlánujete letní dovolenou po Čechách? Souhlas! Ani pro mě dvoutýdenní vylehávání u moře není. Pokud přemýšlíte, jak dát své chlapské dovče tu správnou podobu, nenechte si ujít mou zkušenost!

Stal jsem se kapitánem na hausbótu!

Kdo byli dříve ty nejtvrdší chlapáci? No přece námořníci. Tak nějak jsem uvažoval, když jsem vybíral mezi kupou zážitků a variantami pánské dovolené. Rozhodl jsem se tedy najít své chlapské kořeny na vodě. České řeky a jejich zátoky mě lákaly vždy, tak proč je konečně nepoznat?

Slovo dalo slovo a s partou mých nejtvrdších kámošů jsme si pronajali hausbot. Pánská jízda mohla začít!

Příprava na cestu a převzetí hausbótu

Musím se přiznat, že o hausbótingu jsem toho moc nevěděl a jinak na tom nebyli ani moji společníci, a tak jsem měl samozřejmě obavy, jak se to zvládne. Nyní už můžu říct, že váhání a strach nejsou na místě. Dovolená na hausbótu byl nejlepší zážitek celého léta.

Celá ta naše slavná výprava, popsal bych ji jako rybářsko-poznávací, byla zprvu plná zmatků, natěšení a obav. 

Naštěstí jsme spolupracovali s velice příjemným a milých personálem, tudíž nalodění a instruktáž byla velmi pohodová záležitost. Loď byla připravena, ukázka řízení a vedení hausbótu zcela jasná (když jsme se dozvěděli, že řízení zvládají bez problémů i ženy, naše sebevědomí prudce vzrostlo), a tak naše dobrodružství mohlo začít.

Jen pro info! Hausbót kategorie Komfort jsme si pronajmuli od české firmy pujcithausbot.cz, kde o hausbóty pravidelně pečují a servisují je (perfektní stav a bezproblémová plavba byly pro nás dostatečnými důkazy). Spolupráce i motor lodi šlapaly jako hodinky. Jednoznačně doporučuji!

Chill, vzrůšo a neskutečná pohoda

Po vyplutí a prvním dnu seznamovačky s novým teritoriem jsme okamžitě pochopili, v čem tkví kouzlo tohoto způsobu odpočinku. To, že jste si svým vlastním kapitánem, vám totiž hned nedojde. Ale jakmile k tomu dojdete, pochopíte, že můžete v podstatě cokoliv. Můžete si zajet do klidné zátoky a něco málo si zarybařit. Můžete vyrazit pěší túru a zdolat nějaký ten kopec. Můžete vyrazit na kola a dojet do nějakého místního kempu, kde se seznámíte s fajn kočkama.

pujcit-si-hausbot-01

Každý den vaší chlapské dovolené může být jiný, vzrušující, pohodový, akční i plný labužnického povalování se. Foto: pujcithausbot.cz, Pinterest

Nechce se vám domů

Těch 11 dní na vodě jsme si všichni neskutečně užili a mně osobně se ani moc nechtělo domů. Ale báječně jsme si odpočinul a načerpal novou energy, své to tedy splnilo, tak proč se s novou vervou nepustit zase do práce v práci i doma? Každopádně na příští rok je rozhodnuto, co se v polovině prázdnin bude dít!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.