Vyberte možnost Stránka

Čeká vás trip? Naučíme vás, jak do minuty najít levné ubytování na úrovni!

Čeká vás trip? Naučíme vás, jak do minuty najít levné ubytování na úrovni!
!AdSense – before contentVíkend, svátek, dovolená, využíváte každé volno k cestování a poznávání nových míst? Poradíme, jak si vždycky najít to nejlepší ubytko, ať už zavítáte do zahraničí nebo vás čeká trip po Čechách.

Vysoká úroveň a skvělá cena? Ne, to není naivní pohádka pro nadšené cestovatele

Upřímně, každý si umí objednat apartmá o pěti hvězdách, co ale každý muž nedokáže je najít ubytování na vysoké úrovni za hodně příjemnou cenu.

Naučíme vás, jak se dá ubytovat v luxusu a neplatit za to majlant. 

Chytrý chlap používá vyhledávač hotelů

Přiznáme se, i my, super chlapi v redakci, jsme často platili za nocleh až příliš mnoho a často skousli i hodně špatné pokoje. To se však změnilo s objevením praktického vyhledávače hotelů a penzionů. Tam stačí jen zadat místo, datum a přibližnou cenu a hned máte před sebou seznam vhodných hotelů a penzionů.

Tento způsob je skvělý nejen kvůli možnosti online rezervace, často získáte mnohem výhodnější cenu, než při objednání pokoje přímo na webu daného hotelu.

Výhodné ubytování v brandových hotelech

Další skvělou vychytávkou, jak si užít kvalitního ubytování za skvělou cenu, jsou brandové hotely. Vyberete si konkrétní hotelový portál, který pod ”svá křídla” združuje ubytovací zařízení vybraných značek a sítí. Já osobně využívám portál Accor hotel, jenž nabízí brandové hotely Ibis, Pullmann, Novotel, hotelF1 nebo třeba Mercure. Při rezervaci pokoje si v tomto případě můžete být jistí určitou úrovní ubytování a nezáleží na tom, zda budete zrovna v hotelu přímo u centra města nebo na jeho okraji – styl a služby budou vždy totožné.

accor-3-1

Razíte do hlavního města? Užívejte si pohodlí, které Vám nabízí hotel Ibis Praha! Foto: Accorhotels.cz

Skvělé hotely v našich největších městech

Každého nadšeného turistu, chlapa, který nedá dopustit na krásy Česka potěší, že zmíněné brandové sítě nemají zastoupení jen v evropských metropolích a Praze, plně vybavené pokoje na vás čekají i v Plzni, Olomouci nebo Ostravě.

Tip redakce! Čím více, budete např. hotel Ibis Plzeň využívat, tím lepší cenu získáte. Accorhotels totiž nabízí svým klientům věrnostní program, v rámci něhož na vás čekají příjemné bonusy a slevy.

Na jaké ubytování jste zvyklí vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.