Vyberte možnost Stránka

Čeká vás trip? Naučíme vás, jak do minuty najít levné ubytování na úrovni!

Čeká vás trip? Naučíme vás, jak do minuty najít levné ubytování na úrovni!
Rate this post
!AdSense – before contentVíkend, svátek, dovolená, využíváte každé volno k cestování a poznávání nových míst? Poradíme, jak si vždycky najít to nejlepší ubytko, ať už zavítáte do zahraničí nebo vás čeká trip po Čechách.

Vysoká úroveň a skvělá cena? Ne, to není naivní pohádka pro nadšené cestovatele

Upřímně, každý si umí objednat apartmá o pěti hvězdách, co ale každý muž nedokáže je najít ubytování na vysoké úrovni za hodně příjemnou cenu.

Naučíme vás, jak se dá ubytovat v luxusu a neplatit za to majlant. 

Chytrý chlap používá vyhledávač hotelů

Přiznáme se, i my, super chlapi v redakci, jsme často platili za nocleh až příliš mnoho a často skousli i hodně špatné pokoje. To se však změnilo s objevením praktického vyhledávače hotelů a penzionů. Tam stačí jen zadat místo, datum a přibližnou cenu a hned máte před sebou seznam vhodných hotelů a penzionů.

Tento způsob je skvělý nejen kvůli možnosti online rezervace, často získáte mnohem výhodnější cenu, než při objednání pokoje přímo na webu daného hotelu.

Výhodné ubytování v brandových hotelech

Další skvělou vychytávkou, jak si užít kvalitního ubytování za skvělou cenu, jsou brandové hotely. Vyberete si konkrétní hotelový portál, který pod “svá křídla“ združuje ubytovací zařízení vybraných značek a sítí. Já osobně využívám portál Accor hotel, jenž nabízí brandové hotely Ibis, Pullmann, Novotel, hotelF1 nebo třeba Mercure. Při rezervaci pokoje si v tomto případě můžete být jistí určitou úrovní ubytování a nezáleží na tom, zda budete zrovna v hotelu přímo u centra města nebo na jeho okraji – styl a služby budou vždy totožné.

accor-3-1

Razíte do hlavního města? Užívejte si pohodlí, které Vám nabízí hotel Ibis Praha! Foto: Accorhotels.cz

Skvělé hotely v našich největších městech

Každého nadšeného turistu, chlapa, který nedá dopustit na krásy Česka potěší, že zmíněné brandové sítě nemají zastoupení jen v evropských metropolích a Praze, plně vybavené pokoje na vás čekají i v Plzni, Olomouci nebo Ostravě.

Tip redakce! Čím více, budete např. hotel Ibis Plzeň využívat, tím lepší cenu získáte. Accorhotels totiž nabízí svým klientům věrnostní program, v rámci něhož na vás čekají příjemné bonusy a slevy.

Na jaké ubytování jste zvyklí vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.