Vyberte možnost Stránka

Dovolená na Skandinávském poloostrově – Užijí si ji nejen rybáři!

Dovolená na Skandinávském poloostrově – Užijí si ji nejen rybáři!
Rate this post
!AdSense – before contentSkandinávský poloostrov a především pak Norsko je rájem pro milovníky chytání ryb. Dejte letos své dovolené jiný směr! Skandinávie je ideální místem pro získání nových zážitků a dobrodružství!

Pokud jste nadšeným rybářem, pak by jste si měl dopřát dovolenou ve Skandinávii. A především pak dovolená v Norsku z vás udělá skutečného rybáře!

 

Obsah článku

Opravdové rybaření v Norsku!

Rybářská rutina v České republice se rovná dlouhému vysedávání na břehu rybníka nebo řeky a občasnému ulovení té průměrně veliké ryby, hlavně tedy kapra,cejna a mnohdy příliš malého pstruha. Rybaření v Norsku je oproti tomu skutečná síla. Čeká vás adrenalinové rybaření během plavby na otevřeném moři a doslova kila vylovených ryb, tresek, makrel, mořských ďasů a dalších pro Čechy zcela netradičních ryb.

 

Takové rybaření by si měl dopřát každý nadšený rybář, je to totiž zážitek na celý život!

Odvažte se splnit si svůj sen a vyražte vstříc největším úlovkům svého života. Lovení na otevřeném moři a fjordech vás uchvátí stejně tak jako severská příroda. Z rybářské dovolené si přivezete nejen vzpomínky na celý život, ale také své úlovky, které doplní váš jídelníček doma na celý rok!

 

Pouze chlapská záležitost?

I když je Skandinávský poloostrov drsná oblast, dovolenou se zde užijí i ženy! Kromě adrenalinového rybaření lze zde také praktikovat cesty za poznáním místní kultury, turistiku a různé vodní sporty.

Aktivní dovolená na severu

Skandinávský poloostrov není jen pro rybáře, chvíle volna a dovolené si zde užijí také vodáci a milovníci přírody. Tato oblast je místem, kde lze žasnout nad dokonalostí přírody. Kouzelné hory, polární noci, hluboké lesy a neposkvrněná divoká příroda národních parků, k tomu ještě úžasné památky z dávných dob, vše dohromady vytvoří dokonalé dobrodružství, během kterého si člověk aktivně odpočine od klasického konzumního života. Skandinávie, to není klasické cestování!

Jak prožijete letošní dovolenou vy? Plánujete zažít životní dobrodružství na Skandinávském poloostrově?

 

 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.