Vyberte možnost Stránka

Nejlepší nákupy? Přece na Kupi.cz

Nejlepší nákupy? Přece na Kupi.cz
Rate this post
!AdSense – before contentVíkendy a každou volnou chvíli trávíte v obchoďácích a supermarketech? Nenechávejte v obchodech více, než musíte. Díky službě Kupi.cz budete mít všechny akční slevy a nabídky v malíčku.

Buďte chytří a šetřete své peníze!

Jste čistokrevný shopaholic? Ať už pro vás nakupování je či není koníčkem, do obchodu musí každý. A oblíbená služba Kupi.cz může každému (tedy i vám) ušetřit nemalou částku vašeho rozpočtu na jídlo i pánskou módu.

Kupi.cz je vychytávka, které musíme jednoduše zatleskat. Šetří peníze, čas a není tedy divu, že její obliba roste a roste. 

Největší portál s akčními letáky a nabídkou porovnání cen

Na webu www.kupi.cz najdete všechny výhodné akce, slevy supermarketů, drogerií a oblíbených obchodů na jednom místě. Ušetřete až tři stovky na každé tisícikoruně!

Bez deodorantu, sprchového gelu, ale i pracího prášku se moderní gentleman neobejde. Nakupte tyto položky i s více než 50% slevou. Kupi.cz vám pohlídá ceny zboží, které běžně nakupuje a upozorní vás na výrazné zlevnění.

Stačí pár kliknutí a hlídání je nastavené. Potřebná je jen vaše registrace. Pak už dostanete před každou akcí e-mail s upozorněním. 

Papírové letáky vás už zajímat nemusí

Vždy jste řešili dilema, zda mít nacpanou poštovní schránku reklamními letáky, nebo mít ve schránce volno, ale na úkor toho, že vám uniknou akční ceny? Nyní máte řešení před sebou, služba Kupi.cz vám na jedno kliknutí vyhledá zboží, které vás zajímá. Navíc díky mobilní aplikaci můžete mít přehled na každém kroku.

Porovnávání akčních cen ze supermarketů a hypermarketů či tvorba a sdílení nákupního seznamu, to jsou pouze dvě z mnoha výhod používání služby Kupi.cz!

Vidíte v tom mouchy?

Chytrou aplikaci Kupi.cz už nějakou dobu znáte a používáte, přesto máte pocit, že je pořád co zdokonalovat? Pak vás možná nadchne, že mladý, kreativní tým právě hledá kolegu. Aktuálně je třeba nový PHP programátor.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.