Vyberte stránku

Máte toho dost? Wellness víkend pro dva vás dostane zase na nohy

Máte toho dost? Wellness víkend pro dva vás dostane zase na nohy
Máte toho dost? Wellness víkend pro dva vás dostane zase na nohy
HodnoceníJste ve stresu? Jste unavení? Je toho na vás moc? Objednejte wellness víkend a jeďte se zrelaxovat, na těle i na duši.

Podzim je úžasný. Můžete si ho užít, co se pestré nabídky pánské módy týče a stejně tak vám bude podzim chutnat i na talíři.

Jenže aby měl člověk na vymýšlení podzimních outfitů i vytváření perfektního jídla ze sezónních potravin sílu, je zapotřebí dostatku duševní i fyzické energie. Že se vám nedostává ani jednoho?

V tom případě potřebujete dovolenou – pár dnů mimo každodenní povinnosti, mimo pracovní rutinu a budete zase jako rybička! 

Život není jen o práci

Jste moderní chlap? Staráte se o sebe, své blízké, pracujete, ale stejně tak si chcete i užívat. Jednou za čas si někam zajet, poznat nová místa, nové lidi a načerpat sílu na tu (kancelářskou) dřinu. Není na tom nic špatného a dokonce je to doporučováno. Pakliže si nebudete ”dělat dobře”, za pár let vás váš workoholismus dožene.

Nechcete dospět do stavu vyhoření? Užívejte si, na podzim stejně jako jindy.

Odjeďte ještě před vánočními nákupy

Pokud vám můžeme něco poradit, pak to, abyste to s objednávkou wellness pobytu neprotahovali a jeli v co nejdříve. Za pár dní totiž naplno vypukne vánoční horečka, kdy v práci budete tlačeni do většího výkonu (aby se všechno do svátků stihlo) a obchodníci začnou se svou reklamní masáží. Co si budeme povídat stres jako blázen!

Odpočinek neodkládejte, zrelaxujte se ještě před příchodem Štědrého dne. 

Lázně nejsou jen pro seniory

Přijdete si na lázeňské wellness pobyty příliš mladí? Toto není o věku. Každý člověk potřebuje někdy dobít své baterky, načerpat sílu a strávit nějaké ty příjemné chvilky nejlépe po boku svých milovaných. Užijte si v rámci několika volných dní nejrůznější druhy masážních procedur, koupele. Pociťte na vlastní kůži pozitivní účinky saunování. Nechte se ”zabalit” do bahna.

Wellness víkend pro dva ušitý vám na míru si můžete užít v razmanitých lokalitách a ubytovacích zařízeních po celém Česku. Podívejte se na akční nabídky na webu pobytyvcesku.cz
O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz