Vyberte možnost Stránka

Prázdniny a dovolená – Super táta jde s dětmi ven každý den!

Prázdniny a dovolená – Super táta jde s dětmi ven každý den!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte pár dní volna a znuděné potomky doma? Vymyslet zábavný program není nijak těžké. Mnohdy i “obyčejná“ návštěva dětského hřiště způsobí více radosti než drahé výlety do zahraničí.

Co dnes dělat s dětmi? Co třeba jít ven? Online databáze dětských hřišť vás nasměruje na ty nejlepší pískoviště i prolézačky.

Moderní tatík ví, že své potomky musí zaměstnat a zabavit, tak aby nevznikaly zbytečné třenice, krizové momenty a výchovné lekce s vařečkou v ruce. Když toto zabavení navíc bude fyzicky zdravé a pro vývoj dítěte užitečné, jsou to body navíc.

Dětská hřiště spojují zábavu, tělesnou aktivitu, společné zážitky a kupu legrace. Jde o skvělá místa, kam se uchýlit, když běžné procházky začnou nudit a unavené nožky bolet.

Věděli jste, že: Děti nejlépe navazují nová přátelství právě na prolézačkách a pískovištích? Dejte jim možnost být na čerstvém vzduchu s vámi a ostatními dětmi, z nichž se mohou brzy vyklubat nejlepší kamarádi. 

Levná a zdravá zábava

Když chcete být prima táta, ale nemáte v peněžence zrovna nabito, běžte se svými dětmi na hřiště. Vážně, až tak snadné to je! Jako správný rodič budete svému dítěti na blízku, kdykoliv se mu povede postavit ten největší hrad na pískovišti, skočí nejdál nebo vyleze nejvýš. Budete sdílet všechny ty malé/velké úspěchy potomka a povzbuzovat jej k dalším.

venkazdyden

Tip redakce: Ta nejhezčí dětská hřiště ve vašem okolí nebo celé České republice najdete na webové adrese www.venkazdyden.cz. Jde o největší databázi hřišť, jež vám pomůže najít herní prostory pro děti, o kterých jste třeba ani nevěděli.

Rodinný výlet trochu jinak

Objevili jste krásné a velké hřiště poměrně daleko od vašeho bydliště? Berte to jako příležitost k rodinnému výletu. Sbalte saky paky, svačiny i maminku a hurá na nová dětská hřiště. Jejich objevování může být dobrodružstvím na celé léto i prázdniny. No posuďte sami, určitě je to lepší, než sedět doma na gauči a do nekonečna sjíždět všechna DVD pohádek pro děti.

Nenechte si ujít: Tip na volný čas s dětmi

venkukazdyden-01

Výlet po Čechách zpestřený návštěvou dětského hřiště? My tvrdíme, že je to skvělý nápad! Foto: Instagram

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.