Vyberte možnost Stránka

Hliníkové schůdky nejen do chlapské domácnosti – K čemu je užijete?

Hliníkové schůdky nejen do chlapské domácnosti – K čemu je užijete?
Rate this post
!AdSense – before contentChlap by měl být statný, vysoký a vždy by si měl umět poradit. Co když vám ovšem pár centimetrů výšky chybí? Co do velikosti schází, to nahradíte praktickými schůdky do domácnosti.

Dáme tip na jedny stylové, jedny skládací a jedny z odolného hliníku.

Abyste měli vždy vše na dosah, třeba při rekonstruování bydlení, nebo během každého běžného dne, doporučujeme koupit praktické hliníkové schůdky do domácnosti – ty se brzy stanou užitečnými pomocníky, s nimiž dosáhnete v podstatě na cokoliv.

Ne vždy je vše na dosah vaší ruky – naštěstí existují schůdky do domácnosti v hned několika provedeních a výškách. 

Německá kvalita se hodí do každého interiéru

Pro pevnou půdu pod nohama a jistotu bezpečí, je třeba pomocníky v podobě žebříků, lešení a schodů vybírat v určité kvalitě. U německé značky Hailo si můžete být jistí hned několika věcmi: maximální odolností, stabilní konstrukcí, moderním designem a funkčním provedením.

A nadchne i všestrannost využití!

Jen si vzpomeňte, kolikrát za poslední dobu jste museli někam vylézt, na něco dosáhnout, udělat určitou práci v ne zrovna malé výšce? Hádáme, že jde o otázku každého dne. Pokud se tedy vrhnete do instalace látkových rolet pro zvýšení soukromí nebo vás čeká malování pokoje, po ruce mějte hliníkové schůdky 3 stupně.

schudky-hailo-do-domacnosti-02

Hliníkové schůdky Hailo Comfort XXR se třemi stupni a praktickou odkládací miskou. Foto: Hlinikoveschudky.cz

Domácí práce už nebude taková otrava

Domácí práce nebaví ženy natož muže, ovšem bez nich by už domov nebyl domovem, ale nefunkčním, špinavým a nemoderním prostorem, kde spíte, jíte a tak nějak pouze přebýváte.

Udělat si to doma hezké, čisté a moderní je dřina, někdy otravná dřina, ale věřte, že s Hailo schůdky bude každá práce pohodlnější, zároveň i rychleji hotová!

schudky-hailo-do-domacnosti-03

Příliš vysoká polička může znepříjemnit každý den. Menší skládací schůdky Hailo K30 2 stupně snadno rozložíte, použijete a pak zase složíte. Otázka chvíle, pomoc k nezaplacení! Foto: Hlinikoveschudky.cz

Schůdky jako designový doplněk

Dvou stupňová stolička Hailo si získala celou naší redakci. Je použitelná na sezení, odkládání i pro lezení do výšky. Výsuvný schůdek dělá tento kousek do interiéru více funkčním, více stylovějším a vhodným pro různé činnosti. Oceňujeme rovněž pogumované nohy, které nepoškrábou ani tu nejcitlivější dřevěnou podlahu.

schudky-hailo-do-domacnosti-01

Tato přírodní stolička Hailo získala prestižní ocenění: Plus X Award – Best product of the year 2014 a Plus X Award 2014 High Quality – Design – Funtionality! Foto: Hlinikoveschudky.cz

Jaké skládací schůdky do domácnosti vyberete vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.