Vyberte možnost Stránka

Jay Alvarrez a neuvěřitelně sexy Alexis Ren vás naladí na letošní dovolenou!

Jay Alvarrez a neuvěřitelně sexy Alexis Ren vás naladí na letošní dovolenou!
Rate this post
!AdSense – before contentJay Alvarrez je známý video master, který žije svůj sen snad každým dnem! Díky tomu, že má svém boku GoPro kameru a neuvěřitelně krásnou Alexis Ren jsou jeho video stále zajímavější!

Zkuste vypnout závist a načerpat z videa energii mládí, cestování a vzrušujících zážitků! 

Bude takhle nějak vypadat vaše dovolená 2016?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.