Vyberte možnost Stránka

Jak si vybrat nemovitost v Bulharsku

Jak si vybrat nemovitost v Bulharsku
5/5 - (8 votes)

Nemovitosti v Bulharskou se poslední dobou těší velkému zájmu. Je tomu tak z mnoha důvodů, ale převážně z důvodů nízkých kupních cen nemovitostí a krásných pláží, populárních zejména pro skvělé večírky a spoustu zábavy. 

Jak tedy na hledání té správné nemovitosti v Bulharsku? Začněte s nějakou věrohodnou online platformou pro vyhledávání nemovitostí. V tomhle případě by byla nejlepší volbou platforma “Bulgarian Resales”, která se soustředí přímo na Bulharské nemovitosti byty a pozemky na prodej. Snadno si na jejich stránkách podle filtrů a vašich kritérií vyberete ideální byty nemovitost, nebo obytný komplex podle vašich představ.

Nabízejí také 4-denní výlet do Bulharska, kde se o vás postarají a podstoupí s vámi prohlídku vaší nemovitosti, abyste se mohli ujistit na vlastní oči, že se vám líbí. Tím pádem se také můžete porozhlédnout po okolí určité nemovitosti, městě nebo oblasti ve kterém se nachází a spoustu dalšího. mapu země, kde si můžete vybrat oblast pro vyhledávání. Na stránkách najdete spousta dalších filtrů, které lze použít, jako je typ nemovitosti.

Jak koupit nemovitost v Bulharsku

Za ověření totožnosti kupujícího a prodávajícího je odpovědný notář. Také by měl zkontrolovat, zda je prodejce zákonným vlastníkem nemovitosti, a musí kupujícího informovat o jakékoli možné právní překážce v souvislosti s převodem vlastnictví. Notářské zápisy podepisují obě strany společně s notářem. V Bulharsku je zvykem, narozdíl od některých jiných zemí, že se tyhle a různé další obchodní záležitosti řeší osobně, proto je vždy lepší pro tyhle případy naplánovat výlet a přiletět.

Přibližný plán zájezdu do Bulharska na 4 dny

Jak jsme již zmínili výše, na stránkách https://bulgarianresales.com/en se dozvíte nejen jak koupit byt v Bulharsku nebo si jej dokonce vybrat, ale také vám zprostředkují výlet, kde vám jsou schopni pomoci s různými právními a notářskými záležitostmi.

Shrnuli jsme pro vás 4-denní plán, který nabízejí:

  • 1. den: Setkání na letišti, check-in ve 3 nebo 4 hvězdičkovém hotelu, prohlídka objektů (nemovitostí), návrat do hotelu.
  • 2. den: Prohlídka objektů, návrat do hotelu.
  • 3. den: Prohlídka objektů, kontrola dokumentů k vybrané nemovitosti, konzultace s právníkem, platba za rezervaci vybrané nemovitosti, návrat do hotelu.
  • 4. den: Check-out z hotelu a odjezd na letiště.

Jestliže už chcete koupit byt či dům u pláže na pronájem nebo pro sebe pro letní pobyt, věříme, že si vyberete správně!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!






Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.