Vyberte možnost Stránka

Letíte na dovolenou? Zaparkujte až na letišti. Jak na to?

Letíte na dovolenou? Zaparkujte až na letišti. Jak na to?
5/5 - (1 vote)

Odbourání nahromaděného stresu, relax, nové zážitky – a jako dočasný suvenýr slušivé opálení. To je jen krátký výčet důvodů, proč nesedět doma, ale naopak si dopřát zaslouženou dovolenou. Ale jak se dostat na letiště, respektive co s autem, když ho upřednostníte před MHD? Díky službě Smile Parking dorazíte v pohodlí a bezpečí vlastního vozu až do bezprostřední blízkosti terminálu. Zaparkujete a o nic víc se nestaráte.

Proč jet na letiště autem?

Ještě než se začnete zabývat tím, jak funguje parkování na letišti v Praze, si ujasněte výhody dopravy vlastním autem. Opravdu je lepší volbou než autobus, taxi nebo jiný způsob dopravy?

Volba je jistě otázkou priorit, ale pokud raději cestujete sami – bez cizích lidí, bude vám ve vlastním autě mnohem příjemněji. Nikdo vás nebude rušit a budete se moct plně koncentrovat na blížící se let.

Další výhoda je ryze praktická. Díky parkování na letišti nebudete muset několikrát přenášet zavazadla. Prostě je naložíte do kufru a u letiště vytáhnete.

A konečně komfort. Pro většinu lidí je nejpohodlnější nastoupit před domem a vystoupit až v cíli. Přestupy nejsou ani zdaleka tak příjemné jako cestování vlastním autem. Vyžadují důkladnější přípravu a obvykle je v jejich případě třeba počítat s větší časovou rezervou.

Jak funguje Smile Parking?

Služba Smile Parking umožňuje parkování nikoliv u letiště, ale přímo na letišti Václava Havla. Jednoduše si online rezervujete čas příjezdu a upřesníte datum odjezdu – a poté v daný termín zaparkujete na parkovišti Europort. Klíče následně bezkontaktně uložíte do speciálního boxu v 1. patře budovy, a pak už se jen odeberete do odletové haly.

A co se bude dít s vaším vozem v době vaší nepřítomnosti? Profesionální řidič ho přeparkuje na parkoviště Smile Parkingu, kde na vás bude po celou dobu čekat v zabezpečeném areálu. Až se vrátíte, bude na vás čekat na letišti. Třeba i vydezinfikované a umyté.

Další užitečné informace a ceník parkování na pražském letišti najdete na smileparking.cz.

O autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.