Vyberte možnost Stránka

Zahradní oslava se neobejde bez kvalitního zahradního stolu

Zahradní oslava se neobejde bez kvalitního zahradního stolu
Rate this post

Máte rádi venkovní akce, které trávíte s přáteli nebo rodinou na terase či zahradě téměř za jakéhokoli počasí? Jde to i v zimě, pokud máte kvalitní vybavení, můžete si přitopit a nechybí vám stříška či odnímatelné stěny pergoly. Ať už slavíte, relaxujete, obědváte, večeříte venku, neobejdete se bez zahradního stolu. Bohatý výběr velikostí, stylů, materiálů, určitě si vyberete, ať už máte prostor malý či velký.

Pro pár osob i pro velkou rodinu

V první řadě je potřeba vědět, zda bude ke stolu usedat rodina s dětmi, nebo třeba pánské osazenstvo při večerní party. K dostání jsou totiž nejen zahradní stoly klasické, k nimž usednete s klasickými židlemi, ale také zahradní barové stoly v různých barevných provedeních, velikostech z rozdílných materiálů. Jestliže máte dost prostoru, je skvělé mít jak stůl klasický, kde se najíte, tak stůl barový.

Jestliže máte malou terasu nebo balkon, hodit se vám může menší čtvercový typ zahradního stolu, ať už bude vyšší, či nižší. Jako odkládací plocha skvěle poslouží v každé situaci.

Na balkon si můžete koupit důmyslný balkonový stůl, který má rozměry např. 60 x 40 cm a je vyroben z oceli. Za pár korun si pořídíte stoleček, na který si odložíte talířek, sklenici, kávu nebo třeba knížku.

Ušetřete místo díky sklápění stolu

Zahradní stoly sklápěcí ocení všichni, kdo nemají dostatek prostorů k jeho skladování, tak ti, kdo jej chtějí mít připraven k dispozici, ale prostor potřebují využívat i jinak. Třeba když u vás návštěva není, stůl nepotřebujete a sklopíte jej, abyste terasou pohodlně prošli. Jakmile si chcete na terase vypít kávu, stůl rozložíte a usednete k němu.

Podívejte se sami na vitaxl.cz zahradní stoly a vyberte si dle svého v kusu i potřeb. Najdete zde i zahradní lehátky, zahradní lavice, pohovky, zahradní sedací soupravy atd. Stejně tak zde nakoupíte všechen nábytek do interiéru, jako třeba pohovky, lavice, kancelářský nábytek, dětský nábytek…

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.