Vyberte možnost Stránka

Pánská jízda aneb Co s sebou na neletní dovolenou?

Pánská jízda aneb Co s sebou na neletní dovolenou?
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý chlap má někdy nutkání sbalit se a sám nebo s partou stejně smýšlejících kamarádů vyrazit někam do hor, na chatu – daleko (nebo alespoň dál než obvykle) od civilizace.

Ať už je pro vás čistě chlapská dovolená běžnou po letní záležitostí, nebo to bude letos premiéra, v každém případě se vám bude hodit náš seznam věcí a nejrůznějších propriet, co budete určitě potřebovat.

Někdy je třeba vypadnout z města, dát si oddech, najít zase sebe sama a přiblížit se přírodě.

Na horách se budete moci zase věnovat svým koníčkům, utřídit si myšlenky a třeba přijít na nové nápady, které posunou nejen váš pracovní život zase o krok dál.

Obsah článku

Do čeho sbalit? Přece do cestovní tašky

Nejste ženská,a byste se vláčel s narvaným lodním kufrem. Jeďte co nejvíce nalehko. Bohatě by vám měl stačit weekend bag z kvalitní kůže. Vejde se do něj vše potřebné a má samozřejmě styl!

dovolena-na-podzim-03

Kožená cestovní taška se vám bude hodit po celý život. Naštěstí kůže takovou životnost má! Foto: Pinterest

Basic triko a rolák

I když to vypadá, že se sluníčka/zimy na své pánské jízdě nedočkáte, připravte se na obě varianty. V každém případě se vám bude skvěle kombinovat jak basic triko, tak i tmavý rolák. Doporučujeme třeba merino vlnu, jenž se svými vlastnostmi do horského prostředí skvěle hodí.

dovolena-na-podzim-04

Samotářskou náladu vyjádříte intelektuálským rolákem, v černé nebo šedé barvě. Bílé triko se zase skvěle hodí pod košili. Foto: Pinterest

Bacha na déšť a vítr

Aby vás proměnlivé počasí na horách opravdu nepřekvapilo, vybavte se voskovanou bundou proti dešti a klidně už i péřovou vestou proti chladu.

dovolena-na-podzim-06

Zimy a deště si na horách užijete dostatek. Tak buďte připraveni! Foto: Pinterest

Kostkovaná košile na hory patří

Ať už razíte na snídani do místního bufetu, nebo jdete pro dříví, hoďte na sebe kostkovanou košili. Na chlapské dovolené po vás nikdo nechce oblek, přesto si držte nějakou úroveň a to vytahané triko nechte raději v kufru, lépe doma.

dovolena-na-podzim-05

Styl alá lumbersexuál se na chlapské dovolené nosí. Kostkovanou košili přibalte určitě, holení nechte klidně doma. Foto: Pinterest

Vysoké boty

Když pomineme obuv na klasickou vysokohorskou turistiku, rozhodně si přibalte i kvalitní boty na takové ty procházky po skalách nebo v řídkém lesním porostu. Ideálně s gumovou podrážkou a vysokým střihem.

Zlato v kapse

Dovozené zásoby alkoholu můžete konzumovat na chatě, ale mít svou oblíbenou whisky stále u sebe, to je jiná. Odlijte se něco do malé platky – na lanovce přijde vhod.

dovolena-na-podzim-02

Užijte a zaznamenejte si na chlapské dovolené každý krok. Foto: Pitnerest

Zapište nové nápady

Když je člověk sám/v jiném prostředí/ve společnosti jiných lidí nejednou je vyhoření ta tam a inspirativní nápady přicházejí tak rychle, že máte strach, že je zapomenete. Nové strategie, byznys modely či kresby a jinou tvůrčí činnost zapisujte stylovým perem.

Dobrá rada! Když už jste investovali peníze a energii do úniku před každodenním shonem, nepokazte to. Odpojte se, vypněte telefon – krásnou horskou scenérii přidáte na svůj facebook po svém návratu.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.