Vyberte možnost Stránka

Bomber – Nesmrtelná bunda pro stylové muže

Bomber – Nesmrtelná bunda pro stylové muže
!AdSense – before contentHledáte něco nového, čím otevřete i úspěšně zakončíte letošní podzimní sezónu? Bomber je nesmrtelná klasika, která se letos stala velkým hitem. Naučte se bomber pro muže nosit!

Chcete se naučit principy nošení bomber jacket style? Pak si nenechte ujít následující tipy!

Co že to ten pánský bomber vlastně je? Jde o lehce či více extravagantní bundu v oversize střihu, která se hodí na každý den – do podzimní plískanice i na sluncem prozářenou procházku parkem.

Bomber je hodně dobrá investice, obohatí váš šatník na několik podzimů i jarních období. 

Je zcela v pořádku ”nafouknout se”!

Pro někoho je bomber jen nafouknutá bunda, ale módy znalí ví, že jde o velký hit nejen podzimní, nýbrž i jarní sezóny. Nebojte se tedy do bomberu jít a hrdě jej nosit. Že budete sami rozhodně nečekejte, obchody jsou stylových bund plné.

Bomber jacket – Bomber v překladu znamená bomba, výbušnina a přesně takový bomber pro muže je. Vypadá jako by každou chvíli měl vybuchnout.

bomber-bunda-02

V nošení bomberu nehledejte vědu

Je pravdou, že nafouknutou bundu nemůže nosit každý, i když je v zásadě velmi pohodlný, může přidávat optická kila. Což může a nemusí znamenat STOPku pro muže při těle.

Až budete přemýšlet nad tím, jak svůj nový bomber zařadit do svého šatníku a stylu oblékání, nehledejte v tom žádnou velkou vědu. Nafouknutá bunda bude vždy dobře vypadat s basic trikem/košilí, užšími kalhotami a teniskami.

Tip redakce: Při nákupu bomberu si vždy dejte záležet na tom, aby vám vybraný model padnul v délce rukávů a v šířce ramen.

bomber-bunda-04

Khaki bomber vypadá stylově a snadno se kombinuje s běžným oblečením moderního muže. Foto: Pinterest

Bomber, který vás vystihuje

Svůj nový bomber jacket najdete téměř ve všech kolekcích – slavných návrhářů i konfekčních značek. Vybrat si můžete z nesčetně mnoha materiálů a střihů. Nejběžnější je však šusťákový, ale můžete si pořídit klasickou džínovinu nebo koženku.

bomber-bunda-03

Nášivky jsou v případě bomber jacket typické. Foto: Pinterest

Doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.