Vyberte možnost Stránka

Pánská móda pro silné muže – Jak být s velikostí XXL stále ještě stylový!

Pánská móda pro silné muže – Jak být s velikostí XXL stále ještě stylový!
Rate this post
!AdSense – before contentTaké máte pocit, že s velikostí XL a více se nemůžete obléct stylově, slušivě? Nepodlehněte všeobecně přijímanému názoru, naše tipy vám pomohou být nejlépe oblékaným plus size mužem v celém vašem okolí!

Našli jsme muže, kteří i přes velikost XL a více jsou módní inspirací nejen pro silné chlapy!

Oblékání je hlavně o sebeprezentaci. Tyto outfity vám budou slušet, ať máte padesát nebo stopadasát kilogramů.

I když máte nějaké to kilo navíc, můžete se obléct dle poslední módy a stylově. Využijte naše rady, pomůžeme vám obléknout velké břicho, silné ruce i široký hrudník – pohodlně a elegantně.

Jen svou velikost

Muži s nadváhou se často snaží svůj špek schovat pod volnější oblečení s tím, že tak si kil navíc nikdo nevšimne. Omyl! Oversized oblečení vypadá dobře jen na hodně štíhlých mužích, u všech “normálních“ chlapů takový outfit křičí: “snažím se schovat svoje příliš velké břicho“.

Nechcete-li vypadat jako chodící pytel, vyhoďte plandavou košili a volné kalhoty. Padnoucí outfit možná ukáže vše v celé své kráse, ale vy tak budete za vyrovnaného muže, který ví, co si může dovolit a co mu sluší. 

xxl-panska-moda-01

Padnoucí košile s krátkým rukávem je letní nestárnoucí klasika. Foto: Instagram – zachmiko

moda-pro-silne-muze-02

Dobře oblečeným silným mužům padají ženy k nohám! Foto: Instagram – thebigfashionguy

Doplňky, doplňky a zase doplňky

Doplňky dělají službu mužům hubeným, ale v případě pánů s nadměrnými velikostmi jde o módní nutnost. Většina mohutných mužů vypadá skvěle, když obleče klobouk, šálu, ozdoby na ruce, krk i klopu saka.

Myslete na sebemenší detail, pomůže vám nejen zvýraznit osobní styl, ale odláká rovněž nežádoucí pozornost. Dobrý nápad jsou výrazné ponožky, klasicky kvalitní časomíra, spona na kravatu, kapesníček do kapsy.

moda-pro-silne-muze-04

Doplňky sluší pánům všech konfekčních velikostí. Nebojte se vyšperkovat! Foto: Instagram – thebigfashionguy

moda-pro-silne-muze-01

Žluté se nemusí vyhýbat ani muži větších velikostí – sluší nejen na doplňcích Foto: Instagram – thebigfashionguy

xxl-panska-moda-04

Tento chlapík při těle ukazuje, jak dobře se dá míchat streetová móda s elegantnějšími kouskyFoto: Instagram – thebigfashionguy

Oblečení pro velké muže:

Oblečení na upravené míru vám ušetří nervy

Konfekční oblečení padne málokdy dokonale, ale u velikostí XL + zkouší prodejci nervy svých zákazníků. Když už padne košile v ramenou, škrtí u krku nebo jsou krátké rukávy. Bohužel však neplatí, že s objemem roste i výška. Tudíž se vyplatí zejména dražší kousky v krizových místech nechat upravit.

Nepadnoucí oblečení dělá každé tělo neforemné.

Tip redakce! Našli jste v konfekci perfektně padnoucí, kvalitní kus oblečení? Kupte si alespoň dva kousky, v různém provedení nabídnou více možností kombinování, navíc ušetří shánění dalšího oblečení.

moda-pro-silne-muze-05

Kila navíc nemusí na dovolené vůbec vadit, stačí jen správně vybrat letní oblečení. Foto: Instagram – thebigfashionguy

moda-pro-silne-muze-06

Maličkosti dokáží nejen u silných mužů velké věci! Foto: Instagram – thebigfashionguy

Nejen černá zeštíhluje

Plus size muži často sahají stejně často jako plus size ženy po černé barvě ve snaze vypadat hubenější. Černá funguje, ale možností je více. Stačí barevné kousky dobře sladit a výsledek může být stejně zeštíhlující jako černý outfit. Nebojte se zelené, fialové, modré, šedé, bílé, koneckonců každá barva může bát skvělou volbou, když víte jak na to. Platí i pro vzory. 

moda-pro-silne-muze-07

Černá je zeštíhlující klasika, ale jde to i jinak, barevněji. Foto: Instagram – thebigfashionguy

moda-pro-silne-muze-08

Námořnický styl sluší i mužům s nějakým tím kilem navíc. Foto: Instagram – thebigfashionguy

Zdá se, že nadváha módě nijak nepřekáží. Jste-li se sebou spokojeni, není jediný důvod, proč by vám to nemělo slušet!

Mužský styl doporučuje:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.