Vyberte možnost Stránka

I pánská móda může být originální

I pánská móda může být originální
Rate this post


Muži to v oblékání nemají snadné. Pokud se nejedná o pány, kteří si na styl opravdu potrpí a jsou schopni za něj vynaložit nemalé peníze, tak ti ostatní mohou tápat. Masové značky nabízí v neměnné formě v podstatě to samé, navíc pánská sekce je v obchodním domě vždy nepoměrně menší než ta dámská. Ono stačí více hledat a najdete originální i dostupnou pánskou módu.

Zdroj: Bolf.cz

Moderní styl každého muže

Pánové nikdy nevěnovali více času oblečení než ženy, přesto je spousta těch, kteří vyžadují kvalitu a originalitu. Že kvůli nákupům nechtějí trávit v obchodech celé hodiny, je věc jiná. Vezměte si, že za první republiky dbali muži na skvěle padnoucí obleky. Dnes, kdy mají mnohem více možností výběru, rádi navíc experimentují. Kde ale mají hledat? V řetězcích nachází jen plátěné kalhoty či džíny, několik setů košil, saka a trička s potisky. Nic moc nápaditého. Už jste ovšem slyšeli o značce Bolf.cz? Zde najdete stylové kousky v nespočtu barev i stylů. Od elegantních produktů až po pohodlné sportovní kousky. Velmi svěží a moderní střihy padnou každému, kdo nechce splynout s davem, zároveň nijak křiklavě neupozorňují na svého nositele. Zaujmete jen, protože vám to bude slušet.

Zdroj: Bolf.cz

Pánské trendy na tento rok

S létem se nabízí vzdušná móda a ostatně pro celý rok je flexibilní jeden kousek oblečení – trička. Zmínili jsme, že trendy jsou různé potisky. Proč ne? Samozřejmě stylové kousky s extravagantním dezénem zaujmou a takové konzervativní sako skvěle oživí podklad s vyzývavou slečnou na hrudi. Co ale velmi chybí v nabídce obchodů, jsou basic kousky. Jednobarevná trička mnoha střihů a z příjemného materiálu. Právě značka Bolf nabízí vše (https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panska-tricka-816.html). Najdete zde jak klasiku, tak i barevné oblečení, které akceptuje moderní styl. Móda je hra a tato mužská záležitost může být velmi zábavná. Jen se musíte těšit z velkého výběru, což v případě značky Bolf nebude problém.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.