Vyberte možnost Stránka

Tenisky a oblek dohromady? Na to si hodně rychle zvyknete!

Tenisky a oblek dohromady? Na to si hodně rychle zvyknete!
Rate this post
!AdSense – before contentTenisky jsou zcela běžnou součástí pánského botníku. Možná jste však nevěděli, že své oblíbené sportovní boty můžete s klidem obléct i k obleku.

Dáme vám množství rad, jak k této neotřelé kombinaci přistupovat, aby výsledek byl perfektní!

Víte, že tenisky a oblek tvoří skvělou dvojici? Naučíme vás, jak je nosit dohromady!

Pánské tenisky se z posiloven a gymů dostaly rychle na ulici, ostatně, kdo by nenosil nesmrtelnou kombinaci bílého basic trika, padnoucích džínů a bílých tenisek?

Garantujeme vám, že na tenisky a oblek si zvyknete stejně rychle!

Obsah článku

Obout tenisky k obleku

Na první pohled musí být jasné, že z tohoto trendu nebudou nadšeni zastánci klasiky. Prolnutí dvou protichůdných stylů je zkrátka pro ty muže, kteří rádi vše nové, módní a zároveň praktické i slušivé.

Obujete-li tenisky k obleku budete stíhat nejen světové trendy, ale i svůj život. Protože právě v teniskách se budete na kluzkém chodníku, příkrých schodech a nacpané zastávce metra cítit mnohem jistěji než v oxfordkách s koženou podrážkou.

oblek-a-tenisky---4

Máte rádi nové a neokoukané kombinace? Funkci a slušivý design? Tenisky a oblek splní vaše představy! Foto: Pinterest

Jaký oblek se hodí k teniskám?

Pokud vás netradiční spojení zaujalo a chcete jej přijmout za vlastní, je třeba zvolit správný střih obleku. Rovnou vás upozorníme na to, že klasický střih obleku NENÍ dobrá volba.

K teniskám oblečte dobře padnoucí úzký oblek, který je už sám o sobě sportovní, tudíž správně zvolené tenisky budou k němu ideální obuví.

oblek-a-tenisky---5

Trend nošení tenisek a obleku pospolu už tu nějakou dobu je, ale až v poslední době jej uznaly i věhlasné módní domy. Foto: Pinterest

Jaké tenisky k obleku?

Tvar tenisky je důležitý stejně tak jako střih obleku. Sportovní obuv by měla volně navazovat na siluetu nohy a nohavice. Volte tedy spíše úzké tenisky, které budou vypadat dobře právě s úzkou nohavicí.

Vyvarujte se masivním teniskám, které jsou jak dlouhé tak široké.

oblek-a-tenisky---7

Vykrojené a kotníčkové tenisky vypadají k slim obleku opravdu dobře! Foto: Pinterest

Tenisky a oblek a barva?

Barva tenisek by vždy měla držet partu se zbytkem outfitu, v tomto případě s oblekem a jeho doplňky. Můžete se po vzoru Italů obout do pestrých barev, ale chcete-li se držet v módním bezpečí, doporučujeme spolehnout se na tenisky v černém, šedivém nebo čistě bílém provedení.

tenisky-a-oblek

Oblíbené tenisky by měly s oblekem a jeho doplňky barevně ladit. Foto: Pinterest

Zvýšená péče o tenisky

Jste hrdým majitelem legendárních bílých Adidasek? Pak jistě víte, že tato nestárnoucí klasika se ráda špiní a přitahuje nečistoty na každém kroku. A nejde jen o materiál, ale i tkaničky. Je proto jasné, že zvýšená péče je více než nutná. Zvláště v případě, že chcete bílé tenisky obout k obleku.

oblek-a-tenisky---6

Zažloutlé, okopané tenisky s ušmudlanými tkaničky si k obleku vzít nemůžete! Foto: Pinterest

Ohrňte si nohavice

Stejně tak jako u běžné obuvi, i v případě tenisek platí, že je zcela zbytečné mít u kotníků namačkaných deset cm látky. Nohavice ohrňte a ukažte kotníky i barvu ponožek.

oblek-a-tenisky---2

Nebojte se ohrnovat nohavice. Foto: Pinterest

oblek-a-tenisky---3

Mladí, dospělí a starší muži mohou v teniskách a obleku zazářit! Foto: Pinterest

Kdy je čas na tenisky a oblek?

Je třeba si uvědomit, že tenisky a oblek nefungují vždy a všude. Pokud jdete na pracovní jednání, důležitou obchodní schůzku nebo třeba na pohovor, rozhodně nechte své tenisky v botníku. Ovšem pracujete-li v jedné z těch firem, kde se cení kreativita v práci i oblékání, nebojte do tohoto stylingu jít.

Oblek a tenisky jsou pak ideální na takové ty neformální události, kdy chcete být elegantní a zároveň toužíte ukázat uvolnění, nedbalost a vlastní styl.

oblek-a-tenisky---8

Troufnete si na tuto kombinaci? Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.