Vyberte možnost Stránka

Střešní nosiče usnadní přepravu jízdních kol na dovolenou

Střešní nosiče usnadní přepravu jízdních kol na dovolenou
Rate this post


Plánujete v letošním roce vyrazit na dovolenou a chcete ji pojmout aktivně? Pak si možná s sebou budete chtít vzít kola, abyste si je nemuseli brát z půjčovny, což je poměrně nákladnou záležitostí. Přeprava jízdních kol se dá zajistit mnoha způsoby. Jedním z nejefektivnějších je instalace střešního nosiče.

Kolik kol se vejde na jeden střešní nosič?

Moderní střešní nosiče dokážou pojmout až 4 kola naráz, takže máte možnost s sebou vzít bicykly klidně pro celou rodinu. Vždy je samozřejmě důležité volit kvalitní a dostatečně spolehlivé střešní nosiče, jinak může snadno během přepravy dojít k uvolnění kol a způsobení škody, v horším případě i nějaké vážnější dopravní nehody.

Jak je to s cenami střešních nosičů kol?

Za střešní nosič nemusíte vynakládat velké finanční prostředky, aby byl kvalitní. Levné modely stojí řádově jednotky tisíc korun, a to i ve špičkovém značkovém provedení. Za příznivé ceny zakoupíte kupříkladu oceňované střešní nosiče výrobce Thule, které jsou dnes bez potíží k dostání také v tuzemských kamenných obchodech, případně v eshopech.

Materiálové provedení

U střešního nosiče je velmi důležité, z jakých materiálů jsou tyče, které zařízení tvoří, vyrobené. Nejčastěji jde o kov, v poslední době ale dostávají přednost hliníkové modely. Tyto nosiče jsou totiž velmi lehké, což přispívá k udržení správných jízdních vlastností automobilu. Zároveň je hliníková konstrukce střešních nosičů maximálně odolná vůči poškození.

Kromě střešního nosiče se dá zvolit alternativa v podobě nosiče kol na tažné zařízení. Toto řešení umožňuje na auto přidat klasický střešní box, čímž se zvýší úložný prostor. Máte pak více místa pro převoz oblečení a dalších předmětů, jež si s sebou plánujete vzít na delší pobyt mimo domov.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.