Vyberte možnost Stránka

Když na to „naše“ potřebujeme kvalitní autodíly za dobrou cenu

Když na to „naše“ potřebujeme kvalitní autodíly za dobrou cenu
Rate this post

Na první pohled se zdá, že vozový park Čechů je docela na úrovni. Vždyť na ulicích si vrní motory skutečně slušných značek. Na druhý pohled už to je horší. Věděli jste, že průměrné stáří automobilu je v ČR 14,75 roku?

Automobilový park v České republice stárne. Ruku ale na srdce, nemáte i vy doma dědečka, nejspíš některé z dobrých automobilových značek, kterého si sice užíváte, ale umí vás rovněž pěkně potrápit? Když jsme jej již „ve věku“ kupovali, slíbili jsme mu, že s ním budeme v dobrém i ve zlém. Naše auto se mnohdy dočkalo toho, co jsme nedopřáli ani své partnerce, a i s dětmi s ní žijeme, jak se říká, na hromádce. Takže bez manželského slibu věrnosti. Avšak auto je auto! Jenomže s věkem jeho nároky rostou a každý jeho neduh umí pěkně zacloumat našim účtem. Kde sehnat levné díly, které již dosloužily?

Obsah článku

Právě nutné opravy ojetin jsou největší pastí, která na nás číhá

Mnohdy pak pátráme po neznačkovém servisu, který si troufne třeba i na naše staronové BMW. Jenomže co náhradní díly? Na levnější, neoriginální, nejde vsadit pokaždé. Naštěstí lze levněji koupit i originály. E-shop Voton.cz nabízí aktuálně například výprodej originálních dílů na vozy BMW. Firma totiž vykupuje staré sklady autorizovaných servisů, a tak dokáže nabídnout zcela nadstandardně nízké ceny originálních autodílů pro BMW. V e-shopu pro vás dokonce na požádání prověří kompatibilitu dílu přímo v katalogu BMW.

Levné autodíly pro soukromé osoby i autodílny

Náhradní díly na auta za dobré ceny prodává českobudějovická prodejna a e-shop Voton.cz i pro celou řadu dalších značek. Vedle BMW též pro značky Mercedes, Volkswagen, Peugeot, Renault, Fiat, Opel, Mazda, Toyota, Nissan, Volvo, Mini, Chevrolet, Ford, Audi, Citroën, Hyundai, Mitsubishi Motors, Suzuki, Dacia, Daewoo, Land Rover, Jeep nebo Porsche. V e-shopu koupíte levně kvalitní autodíly, které kupují i profesionální automechanici.

Zlevněte svoji běžnou údržbu automobilu

Voton je nejlevnější prodejna s autodíly v okolí Českých Budějovic a současně e-shop, kde vám dokážou pomoci i se snížením provozních nákladů. Kolik vás stojí například olej? V servisu vám vzhledem ke značce vašeho vozu, pokud je to třeba již zmiňované BMW, nabídnou „to nejlepší“. Což v případě oleje bývá velice často synonymem ke slovu „to nejdražší“. Jelikož milujeme silné motory, i při pouhé pravidelné výměně oleje nám v servisu umí pěkně pustit žilou. Ve Votonu vám poradí, i jak ušetřit v tomto případě. Za výborné ceny nabízí například olej Eurol. Že tuto značku neznáte?

Eurol – kvalitní motorové oleje

Podle odborníku z Voton se značku Eurol rozhodně nevyplatí podceňovat, přestože u nás nepatří vůbec mezi ty známé. Vedle notoricky známých značek Shell a Castrol působí Eurol téměř neviditelně, přitom v zahraničí jde o známé a oblíbené oleje. Prodává se v téměř 75 zemích světa a jde o produkt nizozemské firmy s více než 40letou tradicí. Nejde o žádnou privátní značku, ale skutečně o přímého výrobce. Podle odborníků na maziva je Eurol olej prémiové kvality, srovnatelný s nejlepšími produkty zmíněných značek Shell a Castrol. V ČR nás sice nemasíruje reklama na tyto oleje, ale to neznamená, že bychom svému autu s Eurolem dopřáli méně kvalitní produkt.

Obecně nabízí Eurol dvě produktové řady motorových olejů

Jak nabídnout našemu automobilu dokonalou provozuschopnost, poradí nejlépe mazací plán Eurol, který najdeme rovněž na stránkách e-shopu Voton.cz. Z produktových řad si lze zvolit oleje ve zlatém obalu, což jsou syntetické motorové oleje pro osobní automobily a lehká užitková vozidla. Druhá řada se prodává v béžovém obalu a jde o polysyntetické nebo syntetické oleje, opět pro stejný typ vozidel. V e-shopu Voton.cz je lze koupit v různě velkých baleních: 1 l, 4 l, 5 l, 20 l, 60 l i 210 l pro autodílny a servisy.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.