Vyberte možnost Stránka

Komfortní automyčky BKF CarWash

Komfortní automyčky BKF CarWash

Rozhodli jste se pro rozšíření služeb ve Vašem pneuservisu? Díky moderním automyčkám získáte nejen příliv nových zákazníků, ale také dobré jméno u těch stávajících. S prodejem automyček má mnohaleté zkušenosti společnosti BKF CarWash.

Jedinečná šance na získání kvalitní automyčky

Samoobslužné bezkontaktní automyčky od společnosti BKF CarWash jsou oblíbené nejen u klientů, ale také na ně nenechají dopustit ani jejich majitelé. Díky automyčkám od BKF CarWash zvýšíte potenciální úspěch Vašeho podnikání. Samooblužné bezkontaktní automyčky si oblíbíte také pro to, že nevyžadují stálý kontakt zaměstnance. Zatímco se totiž řidič věnuje očistě svého motorového mazlíčka, majitel se může věnovat i na dále svému podnikání. Automyčky BKF CarWash disponují nadčasovým vybavením. Umožňují tak absolutní komfort každému uživateli, a to i tomu nejnáročnějšímu. Na automyčky BKF CarWash je stoprocentní spoleh. Základní verzi automyčky můžete snadno rozšířit o široký výběr doplňků.

Jaký vybrat typ automyčky?

Zvolit si můžete mezi dvěma typy automyček. Po přečtení více informací zde bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/ sami zjistíte, který typ automyček je pro Vás ten pravý. Prvním typem jsou kontejnerové automyčky, druhý nese název modulární automyčka. Zatímco kontejnerová myčka se doporučuje umístit do prostor s vysokou a střední intenzitou provozu. Velmi se osvědčila především při vyšším počtu mycích boxů. U této automyčky je celá technologie umístěna v technickém kontejneru. Kontejnerové automyčky jsou skvělou koupí především do chladného zimního období. Tento typ automyček se doporučuje použít jako rozšíření stávající podnikatelské činnosti. Součástí automyčky je prostor k uskladnění chemických prostředků. Modulární automyčky jsou oproti tomu považovány za skvělou alternativu kontejnerových automyček. Skvěle se hodí do míst se střední a nízkou intenzitou provozu. Nelze ani opomenout skutečnost, že se kontejnerové automyčky hojně využívají také jako prostředek k rozšíření nabízených služeb, při již existující podnikatelské činnosti. K výhodám modulárních automyček patří praktická ergonomie, elegantní vzhled a viditelná úspora prostoru.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.