Vyberte možnost Stránka

Chcete mít klid? Sjednejte si tyto 3 pojistky

Chcete mít klid? Sjednejte si tyto 3 pojistky
Rate this post

Jsou události, na které nemáme žádný vliv, a nenadálý výpadek příjmu může mít drastický dopad na stávající životní úroveň. Spousta lidí však odkládá majetkové pojištění, protože se bojí vysokých poplatků za pojistné. Jenomže když se „něco“ přihodí, je to právě pojišťovna, která může zabránit drtivým finančním nákladům – a často i existenčním problémům. Vytváření finančních rezerv je jistě v pořádku, ale než začnete střádat a rozmnožovat vlastní peníze, ujistěte se, že vaše jmění postavíte na pevných základech.  Následující typy pojištění ke klidnějšímu spánku rozhodně přispívají.

Pojištění odpovědnosti

Když způsobíte škodu někomu dalšímu, musíte ji nahradit. Situací, které mohou nastat během každodenního života, je nespočet. Proti škodám způsobeným vlastní činností nebo provozem majetku se naštěstí lze pojistit, a to dokonce i proti těm, jež vzniknou při výkonu zaměstnání. Produkt nese název pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě, respektive pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu.

Životní pojištění

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Životní pojištění řeší výpadek příjmů v situacích, které není možné zcela ovlivnit. Dlouhodobá pracovní neschopnost v důsledku vážného onemocnění, trvalá invalidita i smrt – v takových případech rodinu ochrání životní pojištění. Základem je správné nastavení pojistky. Podle analytiků se například příliš nevyplácí příplatek za pojištění drobných rizik.

Pojištění majetku

Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste dělali, kdyby vaše bydlení pohltil požár? Ten přitom tvoří pouhou špičku ledovce potenciálních rizik. Navíc nejde jen o domov, soubor majetku bývá daleko pestřejší. Naštěstí existují různé varianty pojištění nastavené pro specifické podmínky. A pokud již pojištění majetku máte, nezapomeňte si smlouvu pravidelně aktualizovat.

Všechny uvedené pojistné produkty nabízí za výhodných podmínek pojišťovna ERGO.

O autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.