Vyberte možnost Stránka

Online školení řidičů referentů – Možnost, jak snížit náklady!

Online školení řidičů referentů – Možnost, jak snížit náklady!
Rate this post
!AdSense – before contentKdo je řidič referent? Jakýkoliv pracovník, který během pracovní doby řídí vlastní nebo firemní vozidlo. Nezáleží přitom na tom, zda jezdí každý den, nebo jednou za rok. Do skupiny řidičů referentů navíc spadají i zaměstnanci řídící dopravní prostředek mimo silnici.

Dle zákoníku práce musí zaměstnavatelé těmto pracovníkům zajistit pravidelné školení.

Co je obsahem školení?

Podstatou školení řidičů referentů by mělo být seznámení s riziky při jízdě a prevence před častými chybami. K častým tematickým okruhům patří také ekonomická jízda, postup při řešení dopravní nehody, práva a povinnosti zaměstnance/zaměstnavatele, zvláštní předpisy pro pracovní cesty a postihy při nedodržení zákonných předpisů.

Vzhledem k tomu, že zákoník práce nedefinuje přesnou podobu školení, mohou zaměstnavatelé volit mezi klasickým prezenčním a online kurzem.

Proč zaměstnavatelé preferují školení přes internet?

Nejjednodušší a nejlevnější cestou k získání certifikátu je školení online. Jedná se o plnohodnotné řešení, které využívají především menší firmy. Výjimkou však nejsou ani větší společnosti se stovkami zaměstnanců. Obecně jsou online kurzy vhodné pro zkušenější řidiče, prezenční školení řidičů pak pro nové zaměstnance a čerstvé držitele řidičského průkazu.

muzskystyl.cz_king-skoleni_cz_01

Dobrou volbou je výukový kurz, který sestavili odborníci z týmu KING e-Learning. Školení má atraktivní interaktivní formu a obsahuje množství animací a obrázků, tematickou legislativu a praktický výklad. Účastníci zároveň získají informace o změnách pravidel silničního provozu i mimo konání kurzu (e-mailem) a mohou kdykoliv zavolat na horkou linku pro odborné rady.

muzskystyl.cz_king-skoleni_cz_02

KING e-Learning zajišťuje také prezenční školení řidičů, a to v prostorách společnosti nebo autoškoly.

Ať už si nakonec vyberete prezenční, nebo online školení řidičů, účastníci získají certifikát, který slouží jako doklad o absolvování. Další informace najdete na www.king-skoleni.cz.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.