Vyberte možnost Stránka

Mužský bod G

Mužský bod G
Rate this post

Všude je možné se dočíst, jak najít G bod u ženy, ale co muži? I oni mají přece právo na to, užít si neuvěřitelně silný orgasmus! Zjistěte, jak najít svůj G bod, bez zbytečných průtahů a zklamání!

Asi všichni muži již slyšeli nebo hledali ženský G bod. Pokud jste i vy byl jeho hledačem a dokonce úspěšným, pak si jistě vzpomenete, jak vaše partnerka křičela slastí. I přes jisté uspokojení z vašeho hledačského umění, jste však pocítil zrnko závisti.

Nemusíte truchlit, i vy si můžete zařídit orgasmus s velkým O ! Stačí pouze najít a správně stimulovat SVŮJ G bod.

Vše co potřebujete je chvíle pro sebe. Pak už jen směle do prvního objevování svého G bodu, bodu, který vám zaručí vzrušení jako nic jiného.

Náš tip: Pokud už máte své první objevování bodu G za sebou a nenechalo vás chladným, vyzkoušejte nejrůznější pomůcky k masáži prostaty!

Kde hledat?

Nalezení mužského G bodu není nijak těžké, rozhodně to nestojí tolik úsilí a času jako u hledání ženského bodu G. Prvním krokem je správná poloha. Lehněte si na záda a nohy si opřete o stěnu nebo pelest postele. Pro snazší přístup k onomu zázračnému místu, je dobré podložit si zadek polštářem.

Poté začněte s jemnou masáží oblasti mezi konečníkem a varlaty, která se nazývá hráz. Nemusíte se bát postoupit i k masáži samotného konečníku. Tou správnou cestou k nalezení G bodu je střídání masáže hráze a konečníku, během nichž by jste měl začít cítit malou bouličku pod pokožkou. V tom okamžiku máte už půl cesty k orgasmu za sebou.

Tip: Vyvolat několikanásobně silnější orgasmus může i stimulátor prostaty. Díky ergonomickému tvaru dosáhne spolehlivě na to správné místo a některý  dráždí i hráz.

Po nalezení G bodu

přichází čas k jeho stimulaci. Existuje řada speciálních pomůcek, nejsou jenom vakuové pumpy, které jsou určené ke stimulování G bodu, ale pro začátek se určitě spokojíte pouze se svými prsty. První experimentování by mělo být prováděné pomocí dostatečného množství lubrigantu. Úspěch stimulování vězí ve střídání intenzity a rychlosti i směru. Pokud svůj G bod stimulujete poprvé, věnujte této činnosti dostatek času. Právě díky trpělivosti zjistíte, co je pro vás to nejpříjemnější. Zjištění, co přesně potřebujete vám může zpestřit další uspokojování i společný sex.

Tip:

Většina žen se přímo třese na to udělat to svému miláčkovi tak, aby na to ještě dlouho vzpomínal. Proto se nebojte své partnerce stimulaci G bodu navrhnout. Navíc plus, že už budete vědět, jak na to, může ženě dost pomoc.

Zkoušel jste si stimulovat svůj G bod?

Přečtěte si, jak najít ženský G bod v našem článku: Bod G

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!