Sexy GIRLS! na Instagramu #2 – Žhavé pondělí s Lisou Burgstaller

Od dne 19.6.2017
lisa-1

Toto pondělí bude zvlášť náročné! Vědomí, že venku u bazénu se povalují žhavé roštěnky a vy sedíte v kanclu, dřete a dřete do úmoru… Zlepšete si náladu a zkraťte si nudu v práci, sexy modelka a úřednice Lisa Burgstaller nastartuje vaší fantazii!

Provokativní, žhavá, roztomilá, mladá, plná života…

Prý je závislá na posilování (jde to vidět) a opalování. Užijte si sérii focenou kde jinde než u bazénu. Třpytící voda na dokonalém těle, co víc si přát?

Blonďatá koketa klame tělem

Asi málokterý chlap by hádal její úřednické povolání. Můžeme si gratulovat, že tato nejvíc sexy úřednice na chvíli opustila svůj kancík a nechala zvěčnit své božské tělo.

Lisa Burgstaller Instagram

A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-01 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-02 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-03 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-04 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-05-1 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-featured A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-11 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-10 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-09 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-08 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-07

 

Sledujte nás na Facebooku!

Powered by WordPress Popup