Vyberte možnost Stránka

Sexy GIRLS! na Instagramu #2 – Žhavé pondělí s Lisou Burgstaller

Sexy GIRLS! na Instagramu #2 – Žhavé pondělí s Lisou Burgstaller
Rate this post

Toto pondělí bude zvlášť náročné! Vědomí, že venku u bazénu se povalují žhavé roštěnky a vy sedíte v kanclu, dřete a dřete do úmoru… Zlepšete si náladu a zkraťte si nudu v práci, sexy modelka a úřednice Lisa Burgstaller nastartuje vaší fantazii!

Provokativní, žhavá, roztomilá, mladá, plná života…

Prý je závislá na posilování (jde to vidět) a opalování. Užijte si sérii focenou kde jinde než u bazénu. Třpytící voda na dokonalém těle, co víc si přát?

Blonďatá koketa klame tělem

Asi málokterý chlap by hádal její úřednické povolání. Můžeme si gratulovat, že tato nejvíc sexy úřednice na chvíli opustila svůj kancík a nechala zvěčnit své božské tělo.

Lisa Burgstaller Instagram

A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-01 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-02 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-03 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-04 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-05-1 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-featured A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-11 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-10 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-09 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-08 A-Day-at-the-Pool-with-Lisa-Burgstaller-and-Berni-Brunmair-07

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!