Vyberte možnost Stránka

HUBNUTÍ PRO MUŽE – Proč (nejen) v létě hubnout s výživovým poradcem?

HUBNUTÍ PRO MUŽE – Proč (nejen) v létě hubnout s výživovým poradcem?
Rate this post
!AdSense – before contentHubnutí většinou není pro muže žádná sranda, dodržování spousty zásad vede k jedinému – k jejich porušení. Proto doporučuji obrátit se na odborníky, tedy výživové poradce.

Léto je tady. Plavková sezóna v plném proudu. Počasí ukazuje, že je čas na vysekané tělo bez chybičky.

Z představy svlékání se vám rosí čelo? Namísto drastického vynechání večerního posezení u pivka, jděte rovnou za profíkem, který vám pomůže zprvu nedramaticky a poté zcela vystoupit ze stínu svého pivního břicha.

Obsah článku

Hubnutí pro  muže

Každý, kdo se rozhodne hubnout, si musí uvědomit, že proces ztráty přebytečných tuků je hodně individuální záležitost. Co funguje “tomu vysekanému borcovi z youtube videa“, nemusí fungovat na vás. Proto je jen logické jít za někým, kdo vám vytvoří plán na míru vaší rozměrově rozložité osobě.

S výživovým poradcem nejdál (do cíle) dojdeš!

Je to snadné, za pár kaček získáte na své tělo a potřeby šitý jídelníček (plný nápaditých, snadných a chutných jídel), který bez problému zvládnete dodržovat jak při pracovním zápřahu, tak při zcela proflákaném víkendu. Budete jíst, co vám chutná ve správném množství a ve správném načasování, co povede k efektivnímu hubnutí bez rizika JOJO efektu (opětovnému nabrání kil).

A tělo si bude pískat…

Vaše hubnutí pod dozorem výživového poradce se stane nejprve dobrým známým, pak blízkým přítelem a nakonec pojedete v novém životním stylu, který vám přijde tak automatický jako dýchání. A vaše tělo? To se bude cítit zatraceně dobře. Žádné nebezpečné váhové výkyvy, žádné hladovění, jen správný režim, který se odrazí na všem. Ztráta přebytečného tuku se totiž neodrazí jen na velikosti pánských plavek, ale také na vaší mentální síle.

Najednou budete v zrcadle koukat na sebevědomého pohodáře, který ví, co dělat se svým životem. 

bezhladoveni-1

Chutný a chlapsky laděný jídelníček dostanete od odborníků Bezhladoveni.cz! Foto: bezhladoveni.cz | Pinterest

Zjistili jsme, jak probíhá hubnutí po boku výživového poradce

Na začátku vás čeká úvodní konzultace, která vede k diagnostice, jak na tom jste. Na profi přístroji vám zjistí metabolický věk, aktuální svalovou hmotu, hodnotu BMI a tuku. Zkrátka budete mít vy a hlavně výživový poradce přehled o tom, jak na tom vaše tělo je uvnitř.

Na základě těchto faktů pak přichází řada na sestavení jídelníčku s tipy, jak si získat a hlavně udržet svou ideální váhu. Díky prověřeným postupům při stravování docílíte svého vysněného těla, ale to vlastně bude jen začátek. Pravidelné kontroly a povídání si s výživovým poradcem vás bude nadále motivovat k dlouhodobému a zdravému životnímu stylu.

Všechny odpovědi na otázky týkající se hubnutí s výživovým poradcem najdete na Bezhladoveni.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.