Vyberte možnost Stránka

Předsevzetí, které vám nevyjdou ani v roce 2017

Předsevzetí, které vám nevyjdou ani v roce 2017
Rate this post

Máte pocit, že rok 2017 bude rokem životních změn? Cítíte v kostech, že si najdete lepší práci, ženu svého života? Že konečně přestanete kouřit, vyhrajete sportku a k tomu ještě dáte dolů přebytečná kila?

Kdo by to tak necítil?

Jenže nejedna věděcká studie ukázala, že drtivá většina předsevzetí skončí zapomenuta dříve, než je ještě začnete plnit.

Selžeme v podstatě téměř všichni. Co naplat, zvyk je železná košile a vždycky bude snazší do sebe naházet šunkovou pizzu a zapít to lahvinkou červeného, než se znechuceně vrtat v míse bezpohlavního salátu.

Aby se z vašeho snažení stal pro vás přirozený zvyk, chce to dodržet 30 opakování. Pak se vám nové, lepší já zautomatizuje.

Ovšem pro všechny bez vůle tu máme několik důvodů, proč vám novoroční předsevzetí nevyjdou ani v roce 2017!

Zhubnout a dát se do formy – Jasný plán, který vás dostane až k vytouženýmu six-packu!

Když se to tak vezme, veselé a bohaté vánoce jsou až v lednu- Alespoň pro všechny dietology, trenéry, výživové poradce a majitele moderních gym posiloven. Důvod je prostý, na začátku každého nového roku se muži zblázní a začnou brát fitka v okolí útokem.

A jelikož to každý bere smrtelně vážně, zakoupí “výhodně“ roční permici. 

Začíná posilování, poctivý. Do gymu se ze začátku chodí minimálně třikrát do týdne, jídelníček je striktně dodržován a dokonce to vypadá, že začínáte dělat dojem na tu největší kočku v posilce.

Jenže pak přijdou Velikonoce, stres v práci a jarní chřipka a veškerá předsevzetí vezmou za své. Permice v hodnotě víkendu v Londýně leží na polici jako lapač prachu a vy si slibujete, že před létem se do toho zase pěkně “obujete“. Kecy v kleci. 

Najít tu pravou, dokonalou ženu

Jste náhodou pořád single? Přesto jste na vidinu osudového vztahu ještě nerezignovali? Letos vám už osud přihraje slečnu dokonalou!

Chyba lávky. Svět je totiž ošklivá díra, kde se na pravou, věrnou lásku kašle. Maximálně vás čekají tlustoprdky na seznamkách, zoufalky na baru. Skončíte zase sami. Ale ještě než zemřete a sežerou vás sousedčiny kočky, užijete si pár hezkých orgasmů v privátu.

zivotni-styl-muze-01

Není lepší se na všechna předsevzetí vykašlat? Je. 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.